Wpis z mikrobloga

@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Gry też mnie już nie cieszą. Szczerze, to wątpię, że nawet gdybym miał jakiegoś zajebistego PC i mógł grać w te wszystkie najnowsze tytuły na ultra w 4K, to sprawiałoby mi to jakąś radość. Po prostu wszystko się kiedyś nudzi. Jedyne co jeszcze mnie odrobinę cieszy to oglądanie jakichś ciekawych filmów/seriali. A tak po za tym to przeglądanie wykopa, oglądanie profili na FB i IG moich starych znajomych z dawnej
@MatthewV3: Ja mam PS5, Xboxa Series X i średniego kompa z GTX 1660 Super. I do tego setki gier których nie ograłem, a są uważane za świetne. Mimo tego już nie potrafię się z tego cieszyć, w zasadzie praktycznie nie gram z tego względu. Seriale i filmy też już tak średnio, czasami jeszcze się jeszcze wkręcę jak coś jest naprawdę świetne, ale to rzadko mi się zdarza, nic już mnie nie
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Po prostu uzależniłeś się od źródła łatwej dopaminy, ale w niskiej dawce. Gdybyś zaczął robić coś sensownego ze swoim życiem, to byś nabarał ochoty na wszystko


@trtrtrtr: czyli co konkretnego xd? Bo chyba mam to co kolega nic mi sie nie chce, calkiem w porzadku zarabiam, pracuje od niedawna praktycznie tylko zdalnie z domu rodzinnego i #!$%@? nic mi sie nie chce nie chce mi się #!$%@?ć 35 procent