Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naziduP: wiesz może czy ten bosch jest gdzieś do obejrzenia na platformie streamingowej? Widzę na IMDb że jest na Amazon prime ale czy jest dostępny w Polsce?
@KasparowGaming: The Wire ma dość wysoki próg wejścia. Nie ma tam żadnego wstępu do historii ani jakiegoś przedstawienia bohaterów. Jest się po prostu wrzucony w historię, która trwa. Oglądając 2 odcinek zacząłem szukać czy czasem nie przegapiłem jakiś 2 odcinków początkowych, bo mi brakowało właśnie odcinków wstępnych, no ale nie tak to jest zrobione.
Serial zaczął mi się podobać chyba dopiero po 6 odcinku gdzie rozgryźli ten szyfr na budkach telefonicznych.
@KasparowGaming: Też miałem mały problem z początkowymi odcinkami, trochę je przepchnąłem na siłę (trzeba się przyzwyczaić do konwencji, bo jest wg mnie skrajnie realistyczny co ma swoje wady i zalety, tempo opowieści może dla niektórych być zbyt wolne ale z drugiej strony jest dogłębne zanurzenie się w temacie), po obejrzeniu całości stwierdzam że jest w top 3 seriali wszechczasów.