Wpis z mikrobloga

Eh, dziewczyna z którą się widuję od niecałego miesiąca, powiedziała mi dzisiaj że mnie kocha. Niestety nie byłem gotowy powiedzieć jej tego samego, po prostu nie #!$%@?ę się tak szybko. Mimo prób przekonania jej, że też mam w stosunku do niej uczucia, tylko nie aż tak silne i że musi mi dać więcej czasu, uciekła z płaczem. Na nic się zdały metafory i analogie o pięknym słoneczniku który jak na ten moment jest tylko małą sadzonką, która ciągle rośnie i która kiedyś rozkwitnie i przeistoczy się w prawdziwy kwiat. Na nic metafory i analogie o tym że czytamy tą samą książkę, tylko ona po prostu jest kilka rozdziałów do przodu.

Na nic tłumaczenie że to nie jest albo czarne, albo białe - że jest mnóstwo odcieni szarości gdzieś po środku. Poszła smutna i na skraju płaczu. Chciałbym żeby było inaczej, ale wydaje mi się że #!$%@?łem, że właśnie uśmierciłem coś co miało potencjał na to żeby poczuć prawdziwe szczęście. Wystarczy że bym skłamał, ale jak zwykle musiałem być sobą, autentycznym i beznadziejnie szczerym sobą.

#rozowepaski #zwiazki #ehhhhhhhhhhhhh #zalesie #gorzkiezale #randki
  • 17
@Sternikpiernik: Jedni #!$%@?ą się po miesiącu drudzy po roku i nie ma w tym nic złego. Jak ona trafi na faceta co również zakocha się po miesiącu a on na kobietę, która również zakocha się po roku to obydwoje będą w szczęśliwych związkach a tak obydwoje byliby tylko ze sobą nieszczęśliwi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UrbanHorn: lol, u mnie to mój niebieski pierwszy mi powiedział że mnie kocha. Nie miał problemu że ja go jeszcze nie, ale wszystko ku temu zmierzało. Za jakis czas się doczekał. Wg mnie różowa przesadza, mozesz jej spróbować to wytłumaczyć albo napisać jakiś list. Jak jest normalna to zrozumie. Zrozumiałe jest pierwsze rozczarowanie, ale dziwne to trochę z jej strony ¯\_(ツ)_/¯
@UrbanHorn kobieta nigdy nie kocha tak jak Ty sobie wyobrażasz miłość, dlatego łatwo im rzucać tym słowem na lewo i prawo

Kobiety "kocham cie" oznacza stan emocjonalny który jak wiadomo zmienia się jak w kalejdoskopie, głównie zależnie od tego czy dalej widzi w tobie silnego samca, mniej więcej tak jak kocha się swój ulubiony samochód

W zamian za taką imitację miłości ona oczekuje męskiego "kocham cie" które oznacza że chcesz poświęcić na
Można to ując też inaczej, kobiety "kocham cię" oznacza że ona chce byś był jej mężczyzną, który daje jej gwarancje bezpieczeństwa różnego typu np finansowego, a męskie "kocham cię" oznacza dla kobiety że ty deklarujesz gotowość do dania jej bezpieczeństwa (np finansowego) którego ona oczekuje.
@sepuqqu: zbyt red pillowe jak na mój gust, #!$%@? od tego incelskimi teoriami. Znam amantów taniej miłości którzy po tygodniu mówią swoim dziewczyną że je kochają. Mówienie że każdy indywidualny przedstawiciel płci żeńskiej z puli o wielkości 4 miliardów przedstawicieli, przejawia taką samą cechę, niezależnie od pochodzenia, wychowania, środowiska i pewnie jeszcze paru innych czynników - to antynauka na tym samym poziomie co płaskoziemstwo.

Są na świecie normalne, dobre kobiety. Dorośniesz
Znam amantów taniej miłości którzy po tygodniu mówią swoim dziewczyną że je kochają.


@UrbanHorn: Tak, czyli deklarują gotowość zapewnienia jej bezpieczeństwa żeby zamoczyć bo wiedzą jak ona to rozumie.

zbyt red pillowe jak na mój gust, #!$%@? od tego incelskimi teoriami.


Jak chcesz, życzę każdemu kto to przeczyta i tak stwierdzi żeby nie musiał się tego uczyć na sobie