Wpis z mikrobloga

Kogo by tu wyzwać na Fame. Brat średnio chce. A ja bym sobie obejrzał walkę jakichś braci. Zapieranie się, że nie zawalczy się z bratem, bo to przecież brat, uważam za bełkot. To jest sport. Ja z bratem walczyłem już nie raz, chociażby w bjj. Dlaczego brat nie może walczyć z bratem w MMA? Bo co, bo trzeba bić? A mało to się z bratem #!$%@?ście za młodu? Jakich braci chętnie zobaczylibyście w klatce?

#famemma
  • 28
@marek-hoffmann: wracamy hejty adbuster legalny cpun pojdzie na psy i zrobi sobie auttttt? #bekazhejta #love #gra my poczekamy 2 lata i co bedzie #zaraza i #hejt wkoło ? #2018 kto pamieta park i ozdobke ? u kogo był i co pamietacie dzis nic z tego ? psychol ? ok przyjąłem to do wiadomosci JA wiem i ty tez wiesz czy zdradziłes czy byłes 2 lata wstecz ? rampampam i znikam do
@marek-hoffmann: Marek zawalczysz jesczcze na fame, lub innej gali? Po fame mma 5 jakby zniknąłeś wgl z życia organizacji (a oprócz walk przeciez jeszcze komentowales). Jakiś konflikt, czy po prostu tak wyszło i kazdy poszedl w swoją stronę?