Wpis z mikrobloga

Jest gra Risen na Steam za 9 zł.
(Cała trylogia ze wszystkimi DLC za 40 zł)

Gra uważana za kultową, może nie tak popularne jak Gothic 1 i 2, ale również cieszy się dużą popularnością.
Tu znajduje się instrukcja instalacji gry, jak i link do promocji:
https://www.pepper.pl/promocje/risen-gra-rpg-na-pc-2009-steam-469669

#risen #gothic #rpg #pcmasterrace #gry #grypc #steam #pepper
rukh - Jest gra Risen na Steam za 9 zł.
(Cała trylogia ze wszystkimi DLC za 40 zł)
...

źródło: comment_1638162967TIc9cOXe4raOO7mKLxXrEX.jpg

Pobierz
  • 16
@rukh: dwójka też była bardzo fajna 1 była ciężka miejscami nudna, a 2 to była taka bardzo dynamiczna krótka ładniejsza grafika mam wrażenie że była nastawiona bardziej na takiego casualowego zachodniego gracza co wraca sobie z pracy i chce się na godzinę lub dwie odmóżdżyć przy kompie/konsoli nie zastanawiając się jak pokonać potwora czy przejść misję. Jedynka za to była ciężka dosyć trudna misje wymagające. Jak dla mnie to nawet kompletnie

Pewnie kilku z was co grali napotkało się na problem potykania się w powietrzu, albo znikaniem przy wspinaniu. Jak na filmie:
Risen_standing_midair_bug.mp4

Na te bugi przychodzi "FPS and aspect ratio fix", który pozwala tą grę grać również na monitorach 21:9
@rukh: dzięki za info !
Dziś kupiłem, gram od kilku godzin i cóż... wsiąkłem jak w bagno xD
Kiedyś słyszałem o tej grzej, jednak nigdy nie bylo okazji przetestować.
Ehhhh te stare erpegi. Klimatem biją na łeb większość nowszych produkcji.
@rukh: póki co zrobilem pare questów dla magów na farmie. Ale po obozie bandytów też pośmigałem, kupiłem sobie łuk i takie tam xD Grupka wilków na wysokim poziomie trudności stanowiła wyzwanie, ale po czasie jakoś sobie poradziłem. Mechanika walki prosta, lecz zadziwiająco satysfakcjonująca. Szkoda tylko że strzały przepadają
@rukh super gra, polecam. Trójka równie świetna, ale zdecydowanie inna. Titan Lords to jedyna gra Pirani którą przeszedłem więcej niż raz, chyba najbardziej dopieszczona ze wszystkich gier jakie wyprodukowali