Wpis z mikrobloga

Widocznie źle sformułowałem pytanie.

Tak wiem że po ślubie z Bogusia, mnie chodzi o informację co było przed nią.

W odcinku z grillem, sąsiadek było dużo, nie chce mi się wierzyć że chłop sam na wsi i nie potrafił sobie znaleźć, coś z nim musi być nie tak...
@KatpissNeverclean: ja to czytałam w komentarzach na fb rolnika, że Krzysztof razem z żoną lubił %% aż za bardzo, w końcu żona go zostawiła, a on popłynął jeszcze bardziej. Myślę, że Bogusia dowiedziala się o tym dopiero po zaręczynach i rewizytach.
W odcinku z grillem, sąsiadek było dużo, nie chce mi się wierzyć że chłop sam na wsi i nie potrafił sobie znaleźć, coś z nim musi być nie tak...


@Helium82: Wbrew pozorom na wsi kobiety wcale nie garną się aż tak chętnie do samotnych chłopów, zwłaszcza rozwodników. Przecież kawalerów i wdowców jest mnóstwo, a i widać że Krzysztof nie szukał pomocnicy żeby mu skarpety prała i obiad robiła, tylko normalnej żony.
Dzięki za rozjaśnienie sytuacji

@KatpissNeverclean dobrze że wspomniałeś o Bogusi, sądząc z rozmowy przeprowadzonej w towarzystwie Krzysia widać że nie jest do końca pewna swego szczęścia, wychodze z założenia że Krzysiu musi być nie dość że natarczywy to jeszcze w pewnym stopniu dominatorem.

Zresztą było wspomniane ze gdzieś były te ciemne chmury, mimo że słońce świeciło, według Krzysia, więc albo dał znać o sobie, albo poszedł walić w palnik na kilka dni.