Wpis z mikrobloga

Daily reminded- część punktów @jbc_wszystko to zwykłe kłamstwo, ale będę się z nimi rozprawiał po kolei, bo bez źródeł łatwo coś napisać, ale by pokazać kłamstwo trzeba się nieźle napracować :(

Z kilkoma punktami @jbc_wszystko się rozprawiałem, ale za każdym razem kończyło się insynuacjami, obrażaniem mnie, usuwaniem komentarzy a w końcu czarnolisto za dawanie linków i proszenie o źródła. Np o źródło na:

-Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan był jednym z ostatnich państw, które uznało ten fakt.


Kilkukrotnie prosiłem wlasciciela tagu o źródło i skończyło się czarnolisto, wyzywaniem od trolli. Usłyszałem również, że tworzę alternatywną wersję historii chociaż OP sam nie daje żadnych źródeł swoich tez i jawnie kłamie w swojej liście xD

Watykan był 5 krajem który nie należał do mocarstw sprzymierzonych (te mocarstwa na dobra sprawę ustalały granice- ciężko uznać jakiś kraj nie znając jego terytorium) a uznał polską niepodległość.

W 1919 i aż do 1922 oficjalnie niepodległość Polski uznały 23 państwa i Watykan- po Watykanie 14 krajów uznało polska niepodległość w tym jakieś 8 europejskich.

Jeśli chodzi tylko o kraje europejskie- 16 krajów Europy i Watykan oficjalnie uznało polska niepodległość. Watykan był 8.

Czyli Watykan w Europie (jeśli chodzi o kraje które oficjalnie uznały polską niepodleglosc, a ponad połowa krajów świata tego nie zrobiła- oni też są zdrajcami?) był 8 krajem na 16, a na świecie 9 na 23 kraje. Czekam na dowód, że Watykan był jednym z ostatnich krajów (w Europie lub na świecie) które uznały polską niepodległość.

Na podstawie: status międzynarodowy Polski Lecha Antonowicza (fragment w załączniku)

Co do reszty punktów- nawet nie zamierzam dyskutować. Spędziłem w dzień wolny kiedyś 3 godziny szukając źródeł a @jbc_wszystko usunął mój komentarz chociaż każda teza było podlinkowana więc nie chce mi się po raz kolejny przez to przechodzić. Zwłaszcza, żę prosiłem go kilka razy o źródła i nie dostałem ich nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czemu? Nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozdrawiam ;)


@wierchel albo @vrim zawolasz @jbc_wszystko ? Z pewnością ma źródła na:

-Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan był jednym z ostatnich państw, które uznało ten fakt.


a moje źródło zostało sfabrykowane, a OP z pewnością nie wrzucił mnie na czarno nie z tego powodu, że, nie ma źródeł na obronę swojej tezy- w tym wątku chcę rozmawiać tylko czy Watykan był jednym z ostatnich krajów które uznały polską niepodległość- na inne punkty przyjdzie czas gdy znów złapie mnie bezsenność :)

@jbc_wszystko powiedział mi, że tworzę alternatywną historię- po wykopku który obraża innych, wyzywa od trolli i gorzej z pewnością można się spodziewać, że zostanę zarzucony źródłami o które pytałem wiele razy xD

#katolickiezdrady

Aha @vrim - nie dawaj tylko źródeł i nie pytaj o źródła bo wylądujesz na czarnolisto u @jbc_wszystko i usunie Twoje komentarze nawet jeśli będzie w jednym komentarzu więcej źródeł niż OP wkleił przez całe życie swojego tagu xD

Tak na marginesie @jbc_wszystko jakie to uczucie wyzywać innych od katoli, że nie ma się co po nich spodziewać wiedzy historycznej, a w końcu zostać złapanym na kłamstwie? Kilka razy dawałem Ci szanse wyjścia z twarzą i byś sam znalazł źródła, ale szedłeś w zaparte bo była to #informacjawygodna więc pewnie jej nie zweryfikowałeś... za to gdy ja o nią pytałem to wyzwałeś mnie od trolli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
KakaowyTaboret - Daily reminded- część punktów @jbcwszystko to zwykłe kłamstwo, ale b...

źródło: comment_1638171331esttXn2LsBfPgUVBX09CX6.jpg

Pobierz
  • 8
@KakaowyTaboret: Nadal nie podważyłeś nic co jest wypisane w moim poście.

A na czarnej wylądowałeś bo sam chciałeś i jęczałeś przez tydzień, że już sam dajesz mnie na czarną i więcej nie będziesz odpowiadał, więc nie rób z siebie ofiary, że wylądowałeś tam za "prawdę" bo wylądowałeś tam za głupotę.
Nikogo kto rzeczowo pisze i podważa to co napisałem i chce dyskutować nie daje na czarną.

Manipulantów twojego pokroju - a
Nadal nie podważyłeś nic co jest wypisane w moim poście.


@jbc_wszystko: @jbc_wszystko:

Przepraszam czego nie podważyłem?

-Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości Watykan był jednym z ostatnich państw, które uznało ten fakt.


Bo dokładnie to wiele razy wklejałeś- czekam na dowód, że Watykan był jednym z ostatnich krajów które uznał ten fakt.

Tak więc skoro w takiej sprawie jak usuwanie rzeczowych postów przezemnie kłamiesz, to jak można ci wierzyć w czymkolwiek
@KakaowyTaboret:

Łatwo jest napisać, że Watykan był jednym z ostatnich krajów które uznały polską niepodległość(...)


A gdzie jest tak napisane? Jest napisane, że uznał Niepodległość później niż Niemcy, którzy na rzecz niepodległej Polski stracili tereny i dalej o część z nich z Polską walczyli (chociażby w referendach na Śląsku) czy leżąca po drugiej stronie globu Japonia. Jest to fakt historyczny, który podważasz.

Nie kłamię- usuwałeś posty z linkami i źródłami każdej
A gdzie jest tak napisane? Jest napisane, że uznał Niepodległość później niż Niemcy, którzy na rzecz niepodległej Polski stracili tereny i dalej o część z nich z Polską walczyli (chociażby w referendach na Śląsku) czy leżąca po drugiej stronie globu Japonia. Jest to fakt historyczny, który podważasz.


@jbc_wszystko:

U CIEBIE W POŚCIE CZŁOWIEKU xD

Dam Ci screena okej?

Dałem Ci screena sam możęsz zobaczyć :)

Gdzie podważam, że uznał później niż
KakaowyTaboret - > A gdzie jest tak napisane? Jest napisane, że uznał Niepodległość p...

źródło: comment_1638172986JU2ul48eLE35zStX1kiy05.jpg

Pobierz
czy ja mam halucynacje, czy jednak @ jbc_wszystko napisał, że Watykan był jednym z ostatnich krajów które uznały niepodległość Polski?


@KakaowyTaboret: ależ dostałeś ode mnie podziękowania za to xd

Ale ja mówię o innej kwestii:

o fajnie, dziękujemy za twój trud, ale jego lista ma punktów kilkadziesiąt.

Ze znacznie poważniejszymi zarzutami, niż ten, jako które z kolei Państwo Watykan uznało Polskę xD

Rozpraw się z tymi wszystkimi pozostałymi kilkudziesięcioma punktami xD
Rozpraw się z tymi wszystkimi pozostałymi kilkudziesięcioma punktami xD


@spere:

ale część z tych punktów jest prawdziwa xDDDD nawet powyżej to pisałem więc czemu mam się rozprawić z tym z czym się sam zgadzam xDDDD

Tylko, że by ogarnac jedno kłamstwo jest to często godzina, dwie by wyprostować więc nawet jeśli tylko 5 (a wiecej) jest kłamstwiem to potrzebuję już na to całęgo dnia roboczego xDD

Sam uważam, że KK jest
@SzwagierPrezydenta

xDDD zobacz jaką super listę ma @jbc_wszystko - jest ona taka super, że jak go złapię na kłamstwie to idzie w zaparte i twierdzi, że wcale nie napisał tego co napisał xD

A gdzie jest tak napisane? Jest napisane, że uznał Niepodległość później niż Niemcy, którzy na rzecz niepodległej Polski stracili tereny i dalej o część z nich z Polską walczyli (chociażby w referendach na Śląsku) czy leżąca po drugiej stronie
KakaowyTaboret - @SzwagierPrezydenta

xDDD zobacz jaką super listę ma @jbc_wszystko...

źródło: comment_1638177568E0DN1f2xFfRgj5qO8tXw25.jpg

Pobierz