Wpis z mikrobloga

@Kadet20: robię tak od 3-4 lat, dobrze rozłożyła mi się cena zakupu btc. Teraz po tej cenie też dokupiłem. Ogólnie myślę że bitcoin w następnych latach będzie kosztował dużo więcej. Prawdopodobnie te BTC co mam to dopiero za 10-15 lat ruszy moja córka no chyba że zajdzie jakaś nagła potrzeba bo ze zdrowiem u mnie nie najlepiej.
Bitcoin ma tak silne podstawy że za 10 lat spokojnie będzie sporo więcej warty
  • Odpowiedz
@Kadet20: "Vitalik sukcesywnie czyści resztki portfela fundacji. Znów sprzedał 20k ETH.
Pewnie go dupsko piecze że wydrenował prawie cały po rfel 11mln ETH zaraz po starcie :D (i się nie rozliczył z ani jednego gwei)."
  • Odpowiedz
@Kadet20: "...Że Vitalik nie chciał się męczyć z POSem, tylko jak najszybciej odpalić ETH, to wystartował z prostym POW, myśląc że po starcie, zajmie się jego przygotowaniem i po ok roku przejdą z tego "tymczasowego" POW na POS i będą sobie zarabiali inflacyjne nagrody. Tyle że to okazało się trudniejsze niż myślał, poza tym ciężko na żywym organiżmie przeprowadzać kluczową zmianę w blockchainie. DO tego DAO, forki i różne pierdoły...

I
plaisant - @Kadet20: "...Że Vitalik nie chciał się męczyć z POSem, tylko jak najszybc...

źródło: comment_1638188408QDOJznW3NJKAaWmTqsPBC7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: to juz nie pierwszy raz szukam tej historii, było gdzieś już pół książki :P tylko tego znaleźć nie mogę, tam jechałeś po Vitaliku ostro. Od początku jak z ETC zrobił ETH oszukując giełdy. Całkiem niedawno w nocy tez zrobiłeś kilka A4. Gadałeś że to zapiszesz. To akurat bym znalazł tylko czasu nie miałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@plaisant: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :D Jeszcze jeśli
  • Odpowiedz