Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (39)

 • odpowiedzi (22)

 • avatar

  Akku Yadav był gangsterem w Indiach. Zajmował się handlem ludźmi i przez lata zgwałcił niezliczoną ilość kobiet. Policja go chroniła, albo ze strachu, albo z powodu łapówek, albo własnego udziału w jego zbrodniach.

  Pewnego dnia przekroczył pewną granicę i policja zatrzymała Akku dla jego własnej ochrony. Miał mieć lipne przesłuchanie, a następnie lipny proces, który miał odbyć się kilka km dalej. Podczas zatrzymania radośnie się uśmiechał. Wiedział, że nic mu nie grozi.

  W dniu procesu. Jego oskarżycielka, którą zgwałcił, siedziała w pierwszym rzędzie. Śmiał się z niej otwarcie i nazywał ją prostytutką. W pewnej chwili zdjęła swój but i zaczęła go nim uderzać po głowie. Wkrótce około 400 innych kobiet z miasta wzięło w tym udział, bijąc i dźgając Akku na śmierć. Co ciekawe, wszystkie te 400 kobiet przypadkiem przyniosły na przesłuchanie noże kuchenne. Wyobraźcie to sobie.

  Pięć kobiet zostało natychmiast aresztowanych, ale zwolniono je po demonstracjach w mieście. Każda kobieta mieszkająca w okolicy przyznała się do linczu. Policja uwolniła wszystkie kobiety z braku dowodów, a sąd uchylił zeznania policjantów po tym jak we krwi Akku wykryto alkohol co świadczyło o tym, że gangster nie był trzymany w więzieniu tak jak inni

  #ciekawostki #aryoconcent
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)