Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Słuchaj... wiesz ile k$#wa trwa segregowanie butelek... które ci przynoszą ludzie zwrotne, albo żule zbierające tam po mieście i rozdzielanie ich..
  Te dla żywca, te dla yyy kompani piwowarskiej, te dla Carlsberga, a dla Żywca... te są od Żywca, a te są k$#wa od Warki i od Tatry, a te są od Tyskiego, a od Lecha k$#wa zielone, a od Żubra brązowe, ale bez k$#wa tego i nie możesz ich dać do skrzynki k$#wa Tyskiego!!!
  Nie masz k$#wa pojęcia o tym, jak wygląda system opakowań zwrotnych w Polsce! To jest k$#wa horror, człowieku masz... 12 albo 18 wzorów butelek z trzech jeba#$ych koncernów...
  Się zdenerwowałem, kończymy bo już nie zniese...
  Pierd#@$cie ooo rzeczach, o których nie macie pojęcia. W Czechach masz 2 wzory butelek, w Polsce masz k$#wa 8, bo każdy koncern musi mieć k$#wa inną do Tyskiego, inną do Lecha, inną do Żubra, jeszcze k$#wa inną do Wojaka. Bo my się k$#wa premiumizujemy i teraz oni robią akcje wielką "My postawimy automat w Poznaniu", "Będziemy k$#wa ekologiczni" Ch*je, kto wam kazał zrobić osobne butelki doo...o..oo.każdego rodzaju piwa? Sami żeście to wymyślili.
  Przepraszam za wulgaryzmy.

  #cytatywielkichludzi #piwo #kopyra #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  60 km/h

  prosta 3 pasmowa droga, oddzielona pasem zieleni i barierkami. Bez ruchu pieszych i rowerzystów.

  przypominam 60 km/h

  Policjant mi prosto w oczy mówi, że może i remont nawierzchni się już skończył ale znaki zostały i jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.

  Dla policjanta ten odcinek jest bardziej niebezpieczny niż droga krajowa po 1 wąskim pasie ruchu w każdym kierunku idąca między drzewami gdzie bez pobocza jeżdżą szerokie tiry, rolnicy na rowerach a ludzie chodzą asfaltem.
  Mimo, że to ta droga ma jakość wyższą niż niejedna ekspresówka w Polsce! Lepiej się po tym jeździ jak autostradą Kraków-Katowice na której jest 140 km/h!

  Jak oni mogą sobie rano spojrzeć w lustro i mówić, że tak, robimy kawał dobrej roboty...

  Dla mnie to łapanka. Bo z bezpieczeństwem to ma to wspólne nic.
  Zapłacę ale z wielką pogardą i grymasem. Ja bym tak nie potrafił się skurwić.

  #slask #policja #bezpieczenstwo #polskiedrogi #motoryzacja #kierowcy
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Hej!
  W związku z promocją najbardziej zaawansowanego rekreacyjnego produktu konopnego na rynku, oczywiście z serii Green Out®, postanowiliśmy zorganizować #rozdajo . 3 osóby z pośród plusujących ten wpis otrzyma za darmo wybrany dowolny Fresh Bomb ze sklepu dutchtherapy.pl

  Dla tych, którzy nas nie znają, zapraszam chociażby pod tag #greenout.

  Udostępniamy również do -22% kod rabatowy na cały asortyment prócz Fresh Bomb Light oraz nowego Fresh Bomb Bubble Gum. Ważny do końca 23.1

  KOD: k7g6hq8b

  Krótkie info czym jest Green Out ® Fresh Bomb

  Najnowszy i najbardziej zaawansowany produkt od Dutch Therapy. Dzięki zoptymalizowanej, specjalnej kompozycji składników, znacząco – bo prawie dwukrotnie, usprawniona została przyswajalność produktu, przez co jego szybkość wchłaniania oraz potencjał. Nowy Green Out to również 100 ml produktu w butelce. Produkt dostępny w wersji Light oraz Strong, różni je zawartość oleju.

  Green Out® Fresh Bomb, o smaku Bubble Gum – to smaczny, owocowy suplement konopny o przyśpieszonym oraz poszerzonym działaniu, zawierający naturalne fitokanabinoidy, flawonoidy oraz co ważne - profil terpenowy odmiany Zkittlez. Jest to w 100% naturalny, legalny produkt a zarazem jedyny, o tak synergicznym działaniu. Pomoże zapewnić Ci stan relaksu oraz ulgę w występujących dolegliwościach. Wyprodukowany z naszego najwyższej jakości olejku konopnego.
  Produkt zawiera pełne spektrum kannabinoidów takich jak CBDA, CBDV, CBN, THC, THCA, CBC, CBG, CBGA, oraz terpeny i flawonoidy.

  Zapraszam do testowania, gwarantujemy satysfakcję z zakupionych produktów.

  https://dutchtherapy.pl/kategoria-produktu/produkty-green-out/

  #greenout #wykopjointclub #hempshot
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)