Wpis z mikrobloga

W piątek zakupiłem Kindla 10, białego. Dostawa miała być na 6 grudnia. Dostałem maila ze wysyłka odbędzie się w terminie 2-29 grudnia (sic!). Anulować i kupować na nowo czy to normalna praktyka w Amazonie? Biała wersja na stronie nadal ma stosunkowo szybką datę wysyłki w porównaniu do czarnej.
#kindle #amazon
  • 9
No i poszło jak k#rwie w deszcz...( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisałem do ich COK z prośbą o wyjaśnienie, która data wysyłki jest wiążąca (ta z oferty, czy z maila). I taką otrzymałem odpowiedź :

We wcześniejszej wiadomości napisałem, że skontaktowałem się z działem logistycznym.

Otrzymałem już odpowiedź od tego działu i mam informację, że planujemy wysłać towar 3 stycznia 2022.

Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania.

Jeżeli czas
@Wuerzet88: Wiesz już coś więcej? Kupowałem to samo 27 listopada i mam dostawę nadal 3-29 grudzień. Dziś się kontaktowałem z supportem to niby jest błąd dostępności na stronie a kindle jest rozchwytywany. Żadnych konkretów nie podali… ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@Mulek05 "Kontaktował się Pan w sprawie rozbieżności w przewidywanych datach wysłania zamówienia.

Sprawdziłam w systemie jaka informacja widnieje u nas.

Planowana wysyłka jest maksymalnie do 27.12.

Przewidywana dostawa to maksymalnie do 29.12"

Więc na dzień dzisiejszy ugrałem parę dni