Gorące dyskusje ostatnie 12h

Version for Russia Today below.
    PL
    1. Rosja atakuje Ukrainę z terytorium swojego i Białorusi.
    2. Polska przemieszcza swoje siły przez Słowację, Węgry i Rumunię. Z Morza Czarnego odbija Krym i kontynuuje aneksję południowo-zachodniej części Rosji.
    3. Uderzenie w Moskwę, serce Rosji.
    4. Polska Husaria zachodzi od tyłu wojska rosyjskie, uwalniając Ukrainę spod rosyjskiej inwazji.

RU
    1. Россия атакует Украину со своей территории и Беларусь.
    2. Польша продвигает свои войска через Словакию, Венгрию и Румынию. Он отражает Крым от Черного моря и продолжает аннексию юго-западной части России.
    3. Удар по Москве, сердцу России.
    4. Польские гусары атакуют с тыла русской армии, освобождая Украину от русского вторжения.

#rosja #wojna #polska #ukraina
    pokaż całość

odpowiedzi (25)

60 km/h

prosta 3 pasmowa droga, oddzielona pasem zieleni i barierkami. Bez ruchu pieszych i rowerzystów.

przypominam 60 km/h

Policjant mi prosto w oczy mówi, że może i remont nawierzchni się już skończył ale znaki zostały i jakby kazały mi jechać 20 km/h to mam tyle jechać i nie kierować się logiką tylko czekać aż organizator ruchu zdejmie ograniczenia.

Dla policjanta ten odcinek jest bardziej niebezpieczny niż droga krajowa po 1 wąskim pasie ruchu w każdym kierunku idąca między drzewami gdzie bez pobocza jeżdżą szerokie tiry, rolnicy na rowerach a ludzie chodzą asfaltem.
    Mimo, że to ta droga ma jakość wyższą niż niejedna ekspresówka w Polsce! Lepiej się po tym jeździ jak autostradą Kraków-Katowice na której jest 140 km/h!

Jak oni mogą sobie rano spojrzeć w lustro i mówić, że tak, robimy kawał dobrej roboty...

Dla mnie to łapanka. Bo z bezpieczeństwem to ma to wspólne nic.
    Zapłacę ale z wielką pogardą i grymasem. Ja bym tak nie potrafił się skurwić.

#slask #policja #bezpieczenstwo #polskiedrogi #motoryzacja #kierowcy
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

Diva mówi jak jest.

#divyzwykopem #nofap #nsfw

odpowiedzi (86)