Wpis z mikrobloga

Jak masz 180+ wzrostu (188 here), jakąś normalną i ogarniętą mordę, i ubierzesz się jak człowiek to Tinder to jest jakiś #!$%@? fuck-fest.
Wcześniej nie miałem takiej możliwości, bo biedne studenckie życie, ale teraz mam robotę na 3/5, to trochę mi się podreperował budżet na ciuchy i ogólne ogarnięcie.

Tak wyekwipowany zrobiłem parę lepszych zdjęć (bo mnie wykop nauczył, że fotki większości niebieskich to żart), założyłem konto i powiem szczerze, że dopiero teraz zaczyna mi się to podobać.
"AHA #!$%@? RZECZYWIŚCIE"- wygląd i wzrost robią robotę, nawet niech nikt z tym nie handluje.

Co prawda poziom niektórych różowych trochę mnie przeraża, ale jak laska jakoś wygląda to testosteron robi swoje. Najlepsze są te, co to chcą tylko pogadać - polecam w takie opisy jednak celować.
#tinder #zwiazki #seks
miklach25 - Jak masz 180+ wzrostu (188 here), jakąś normalną i ogarniętą mordę, i ubi...

źródło: comment_1638275058ny6thuQjPHsZRD2iIuwkKV.jpg

Pobierz
  • 12
@Galkovsky: jak któraś pisze o żadnych FWB czy ONS to najczęściej nie dlatego, że to nie jej styl i się w to nie bawi, tylko że JUŻ się w to nie bawi, czytaj - kiedyś było, ale teraz zmieniam na faceta na stałe. Tylko że skoro dopiero go szukam, a w sumie teraz jeszcze go nie mam a #!$%@? by się przydał, to jeszcze ten jeden raz mogę skoro koleś jest