Wpis z mikrobloga

@kerdian: Przesadzasz. Wiem że to niezgodne z wykopowa narracją bo tutaj każdy narzeka ale średnia krajowa z nikąd się nie bierze. W Twoim przypadku to bardzo dobrze 8 k brutto. Ludzie zarabiają po 6 k brutto i spłacają kredyt za mieszkanie i jakoś biedni się nie wydają
@moll: kiedyś się w to bawiłem i mnie #!$%@?ło wpisywanie wszystkiego tam. W każdym razie podobną funkcjonalność mam w aplikacji banku i wiem na co się rozchodzi. Problem tylko jak miałaby się nie rozchodzić a żebym nie żył jak p0lak
@kerdian: to zależy na co Ci schodzi reszta... Wiesz, zawsze możesz zrobić tak - podliczyć ile kosztuje Cię życie - czyli opłaty, inne wydatki stałe (typu lekarze) i żarcie. Jak już to będziesz wiedział to tę sumę odejmij od Twojej wypłaty i z reszty zrób fundusz do #!$%@?, jeśli nic nie odkładasz. Osobne konto i osobna karta tylko do tego celu.

W ten sposób uratujesz się od pożyczania kasy, a nadal
@kerdian: ale dzielenie na osobne konta tego nie wyklucza - po prostu nauczysz się gospodarować pulą na gratyfikacje, bo to będzie osobny rachunek

też się bawię w system gratyfikacji, tylko mi psycholog podpowiedział, jak przy tym nie zbankrutować :P