Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hey Mirky,
Taka sytuacja.
Jestem w uk, 5 lat pracuje na kontrakcie PAYE .
Od pewnego czasu pojawily sie u mnie pewne dolegliwosci ktore nie Mineły z czasem a nabrały siły.
No coś ewidetnie nie gra.
Mam bardzo bolesne ataki różnych narzadòw jak I głowy.
Uczucie palenia/pieczenia trzustki ,wątroby.
Nigdy tu nie bylem u lekarza nie jestem zarejstrowany u GP.Ani nie bylem w szpitalu.
Z jezykiem nie ma problemu ale nie wiem gdzie Mam sie udać.Jakiś odpowiednik soru?- ktoś mi powiedzial zebym pojechał na emergency.
Mam zarejstrowana -UK global health insurance card.
Choruje na cukrzyce miedzy innymi.Biore sporo lekow.
Powinienem je zabrać ze soba na emergency?
Co powinienem zabrac ze soba ?
#uk #londyn #medycyna #zdrowie
(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a68570596226000a5794d9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie zagraża to twojemu życiu to prawdopodobnie odeślą cię z soru do domu, a wtedy będziesz już musiał dostać się do specjalisty tylko za pośrednictwem gp, o ile w ogóle dostaniesz skierowanie. Ewentualnie dostaniesz wizytę tego samego dnia z gp u soru i on cię dalej pokieruje.
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Rejestracja w GP. Przygotuj sie na trudności w zapisaniu, będą sie czepiać, ze mieszkasz 5 lat i sie nigdy nie zarejestrowałeś.
2. Pojscie na A&E to doraźna pomoc, tak samo jakbyś karetkę wezwał. Pomogą Ci "na już" i będziesz z powrotem w domu.
3. Jedyne co Ci moze pomoc to wywiad nt. Twoich dolegliwości przez GP + referral do specjalisty + USG/scans + dalsze monitorowanie poprzez kontrole.

ZIOMEK DZIAŁAJ
@romek898: sa jeszcze walk in clinic jesli nie ma gp (czy nawet jesli ma tyle ze wtedy z morde dra ze dlaczego nie u siebie... bo gp to dzban... aha... ale ja nic nie moge... pogadam chwile z toba i pojdziesz do domu? ok?)
@AnonimoweMirkoWyznania: dzwon na te 111 dla niegroznych przypadkow, powiedz ze chcialbys widziec sie z doktorem (teraz to i tak bedzie pewnie teleporada) to cie wysla do
Nigdy tu nie bylem u lekarza nie jestem zarejstrowany u GP.Ani nie bylem w szpitalu.


@AnonimoweMirkoWyznania: musisz sie zarejestrowac u GP. tylko jak mame kochasz, unikaj tych wszystkich dr hindusow bo sie tylko nawkurzasz a nic nie zalatwisz. znajdz sobie lekarza ktory skonczyl brytyjska uczelnie a nie bazarowa w punjabie
OP: @drGreen: @Pieron:

Mam wyniki mierze cukier.
Raz w roku robie wszystko ale w polsce.
2 razy spedzilem po kilka tygodni w szpitalach jak mnie cukier wykoleił na dobre.
Pilnuje,nie jest to jedyna choroba jaka mam I czasem jest ciezko wszystkie kropki połączyć...
Pracuje fizycznie I studiuje do tego I czasem zdrowie zostaje na końcu.

@rafalkosnozawszenapropsie:
Nie jest to na tle nerwowym.
Chcialbym zeby to bylo na tyle
OP: Thx!
Plan taki.

Znalezc NORMALNEGO lekarza
Rejstracja
Wezme leki -zeby pokazać.Co na co biore.
Jesli wizyta bedzie pozniej niz poniedzialek a stan sie utrzyma - (od 3 dni na tramadolu)
ide na emergency mam kolo siebie st Thomas hospital
I Whitechapel.
Na moje oko trzustka.
Dostalem dzis cukierka urodzinowego to jeszcze go nie mialem w przelyku a bòl jak z kopa bym dostal w brzuch.
Jeszcze raz dzięki!