Wpis z mikrobloga

@hohohohoho: no młodzi już chyba normalnie ogarniają angielski - przecież nieznajomość tego języka w dzisiejszych czasach już trochę podchodzi pod kalectwo xD
sam się uczyłem z filmów, seriali i WoWa, bo szkoła była do niczego
  • Odpowiedz
@hohohohoho: co ty #!$%@?, przecież polacy w skali europy mówią dobrze po angielsku, polecam pojechać do takiej Turcji albo na Ukraine żeby przekonać się co to znaczy słabo mówić po angielsku xD
  • Odpowiedz
@hohohohoho: francja powinna byc na czerwono. Oni tylko po swojemu gadają. A jak już któryś próbuje mówić po angielsku to co drugie słowo i tak wplącze po francusku i oczekuje że rozumiesz
  • Odpowiedz
@Elbrus: pojedź do Wolbromia, Lidzbarka albo Kransystawa. Nie mówiąc już o wioskach gdzie ciężko się nawet po polsku dogadać
@pwn3r: oni na przekór nie chcą gadać po angielsku bo mają ból dupy że angielski wygryzł francuski
@PaniFral: młodych jest mniej niż ludzi urodzonych w PRL-u. Wyjdźcie z bańki
  • Odpowiedz
@hohohohoho: Wypraszam sobie, dla mnie angielski był prosty, na maturze 98%. Obecnie większość filmów oglądam po angielsku czasem jak słownictwo jest trudniejsze to z angielskimi napisami. Większość znajomych zna ang ewentualnie niemiecki na bardzo dobrym poziomie a uczyli się tylko w szkole. Widocznie nie byłeś najbystrzejszy w szkole…
  • Odpowiedz
@hohohohoho: ja nigdy nie rozumiem czemu Niemcy są wysoko punktowani w takich mapkach, oni tez niechętnie chcą mówić po angielsku ile razy było tak ze rozmowa z niemcem a on niemieckie słówka wplątuje
  • Odpowiedz
@imroot: #!$%@?, w Bawarii to już w ogóle nicht sprechen po wyspiarsku, ni młodzi ni starzy, do tego kiedy zaczynasz mówić po angielsku, to oni dalej po germańsku hardo, plus zachowują się jakby oczekiwali że wszystko zrozumiesz xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@imroot: @Procyon95: no mnie wiem, w zachodnich Niemczech jak spotykałem kogoś kto nie umiał angielskiego to znaczyło że będzie umiał po polsku xd. Nawet starsza babcia na przystanku mówiła płynnym angielskim. Nie miałem z tym najmniejszego problemu a po niemiecku umiem tylko zamówić piwo. Oczywiście że zdarzyło się za jakiś młody chłopak na kasie w edece nie umiał angielskiego ale to były pojedyncze przypadki. Raz jechałem z taksówkarzem i nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hohohohoho: Jakim cudem Francja jest w naszej strefie? W Polsce mnóstwo młodych ludzi ogarnia ten język a Francuzi usilnie bronią swojej mowy i za cholerę nie chcą mówić po angielsku. Nawet część polskiej młodzieży regularnie używa angielskich słów w potocznej mowie. Tak samo dziwi Szwajcaria czy Serbia.
  • Odpowiedz