Wpis z mikrobloga

Stanowczo nie polecam gabinetów "weterynaryjnych" w #raciborz na żorska/mysłowicka , Słowackiego , Katarzyny. Brak jakiejkolwiek fachowej wiedzy. Brak pomocy w nocy. Najlepiej na czym się znają to szczepionka na wściekliznę + ewentualnie jakieś witaminki. Z głębszym problemem radź sobie sam. Niestety mojej Psinki kochanej już ze mną nie ma. :( #zwierzaczki #psy #polska #medycyna #weterynaria
  • 19
@#!$%@?: Słowackiego też nie polecam. Moja mama chodziła na Katarzyny, teraz na Szewską. Ale mam wrażenie, że jak się coś gorszego stanie, to nie ma dobrego w Raciborzu. Mam nadzieję, że się o tym nie będzie moja mama musiała przekonywać. Jej pies się ledwo wylizał, ale wtedy na Katarzyny go ratowali. Nie wiadomo co zjadł i nie bardzo potrafili powiedzieć co mu jest.
@#!$%@?: ogólnie na śląsku dramat. Miałam zagrożenie życia psa i byłam dosłownie parę metrów od kliniki i jednak pani weterynarz nie wyszła go zobaczyć bo nie. Myślalam że mi umrze na rękach pod gabinetem. A to był pies z problemami i jakikolwiek transport nie wchodził w grę ;_;