Wpis z mikrobloga

Bitcoin jest największą głupotą jaką do tej pory ludzkość wymyśliła. Nikt normalny nie wykorzystuje nieodnawialnych złóż planety żeby kopać wirtualny pieniądz jednocześnie tę planetę zatruwając emisjami i ciepłem. Nikt normalny nie jara się "walutą" nie mającą pokrycia w majątku a której kurs jest zależny od twittów Muska. xD

PS. Nie wiem skąd to zdjęcie ale nic nie znalazłem w Czechach co potwierdzałoby informację, że o tym się uczy w szkole. W Czechach
@bitcoholic: W Czechach posiadanie narkotyków jest zabronione tak samo jak w Polsce. Różnica jest taka, że jak cię złapią pierwszy raz to nie idziesz siedzieć ale dostajesz mandat i zabierają ci materiał. Drugi raz jak cie złapią to przed sąd i albo zawiasy albo więzienie - w zalezności od rodzaju i ilosci narkotyku. Wprowadzono to bo więzienia są "przeludnione" i na wykonanie kary poważni przestepcy czekali np rok bo nie było
@hurdlejade: nie wiedziałem, że Bitcoinem płaci się za dragi. Czasy silk road już dawno minęły. Wiesz, że Bitcoina łatwo namierzyć?

Za nielegalne substancje czy broń płaci się albo dolarami (gotówką) albo coinami typu monero, które są praktycznie nienamierzalne.

@krisstof2: jesteś w błędzie, zdecydowana większość Bitcoinów jest wykopana z odnawialnych źródeł energii. Tak jest po prostu taniej dla górników