Wpis z mikrobloga

uczcijmy minutą ciszy tych którzy decydują się zrobić NAJPOTĘŻNIEJSZY downgrade postaci w grze mmorpg zwanej życiem w formie zmiany płci z baby na faceta. to tak jakby w gierce zniszczyć całe swoje eq i zacząć latać po mapie bez skina. transy mężczyzna --> kobieta nie mają być może raju na ziemi, ale mam takiego w rodzinie i wiem dobrze z pierwszej ręki, że odkąd skończył 16 lat to zawsze jest w jakimś związku i generalnie to jest szczęśliwy. faceci od zawsze się nim interesowali bo jest wielu gości którzy lubią trapy (w tym ja xD), ale nie wyobrażam sobie jaki hardcore mode na rynku matrymonialnym ma ,,facet'' trans żeby konkurować z facetami od urodzenia i do tego użerać się z p0lkami

#przegryw #blackpill #p0lka #lgbt #transseksualizm #takaprawda
Pobierz c.....w - uczcijmy minutą ciszy tych którzy decydują się zrobić NAJPOTĘŻNIEJSZY downg...
źródło: comment_1638344512K8TrvT8lE9YVlNiLjkxMjE.jpg
  • 28
@eschatoestetyzm:

psycholożki, która zastraszyła klasę, żeby broń Boże nikt nie kwestionował tej decyzji o zmianie płci.


I nie znalazł się ani jeden, który by to zakwestionował? Ja bym na starcie zakwestionował to co mówi psycholoszka. To jest jak hobby. Daje niesamowitą przyjemność. Taka psycholoszka nic ci nie może zrobić. Może się groźnie spojrzeć, a ty możesz ją wyśmiać. Podobnie z tymi strasznymi nauczycielami co wszyscy się ich boją. W momencie jak
@chlopak_z_blokow: pamietaj o tym ze oni/one biora tyle towaru co moze 2 normikow na raz nie ma tyle testosteronu. baba miala slabe hormony to teraz wali testo i jest "facetem". to wszystko kompletnie nie ma sensu, ma sens tylko taki ze jakiekolwiek hormony wrecz natychmiastowo "uzdrawiaja" osoby bez hormonow wiec rownie dobrze mogla by walic estrogen by poczuc sie lepiej (tak jak baby po menopauzie)

trapy to moze nie bo to
@chlopak_z_blokow Wiesz, to nie za bardzo jest samodzielna decyzja. A przypadki są różne. Tak się składa jakimś sposobem, że znam sporo chłopaków trans ftm. Np. jeden wyglądał przed tranzycją jak znudzona życiem matka po trzydziestce (jako nastolatek), a po tranzycji całkiem ładny chłopak, wyglądający na mniej, niż ma. Nie miał żadnych problemów ze znalezieniem miłości.

Swoją drogą zauważyłem, że wielu transmężczyzn wygląda na młodszych niż są.

Znam też paru, których przed tranzycją
Pobierz Ekspertodniczego - @chlopakzblokow Wiesz, to nie za bardzo jest samodzielna decyzja. ...
źródło: comment_1638365740hhXj7xMphmDKPdIRW3nGOL.jpg
@eschatoestetyzm

Dla naszej bohaterki zmiana płci była miłą przygodą


Tranzycja to horror, nie masz pojęcia co mówisz.

Dla naszej bohaterki


Bohatera

bo zyskała parasol ochronny pod postacią dyrekcji, grona pedagogicznego i psycholożki, która zastraszyła klasę, żeby broń Boże nikt nie kwestionował tej decyzji o zmianie płci.


"Zastraszyła" czyli zabroniła się znęcać. No fajnie W takim razie w podobny sposób zastrasza się pedofili i złodziei.

I dlatego miała być to miła przygoda? Że