Wpis z mikrobloga

Wykoponi xD Jutro idę na rozmowę o prace jako #informatyk w sklepie. W ogłoszeniu napisali że zapraszają osoby po studiach lub studiujące informatykę, wpisałem że jestem na pierwszym roku i dziś dostałem zaproszenie na rozmowę. Czym mogę "zabłysnąć" rozmawiając z potencjalnym pracodawcą? Sklep jest nieduży, nie będzie to na pewno praca typowo serwisancka, sklep zupełnie nie związany nawet z sprzętem elektronicznym więc zupełnie nie wiem czego mogę się spodziewać. Oczywiście nie jestem zielony w temacie informatyki, no i oczywiście spytam co miałbym robić jeśli by mnie to przerosło to grzecznie odmówię. To co, czym można "błysnąć", jakich zadań w pracy mogę się spodziewać? ps. pytał się czy mam jakieś doświadczenie w social mediach więc jak podpowiada mi intuicja praca polegała by na ogarnianiu sklepu internetowego, prowadzeniu fp, strony i pomaganiu Grażynkom w excelach itd xD
#pracbaza #praca #informatyka #kiciochpyta #pracait
  • 26
@wychu: no właśnie nie, zupełnie nic. Nie chcę kopiować treści ogłoszenia ale uwierz na słowo równe 0 informacji na temat szeregu obowiązków xD dlatego trochę się obawiam czym grać podczas rozmowy i czego się spodziewać po potencjalnej pracy
@wychu: dodam tylko jeszcze że ogłoszenie z portalu naszego pięknego miasta w którym mamy mniej niż 30k mieszkanców xD serio nie wiem czego się spodziewać. Gdyby to jeszcze był typowo informatyk to byłbym przekonany że usługi serwisu przeróżnych firm w okolicy a tutaj ciuciu babka
@programista15cm: nie wiem czy użyłeś teraz sarkazmu ale ja serio tak własnie czuje xD może jestem dzbanem ale coś mi podpowiada że praca będzie opierała się na ogarnianiu socialów (śmieszny fp i insta oraz prostacka strona internetowa) i pomóc gdy KURRRRRR DRUKARKA NIE DRUKUJE