Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur nie wiem czy zauważyłeś z obserwacji świata, ze jednak społeczeństwo dzieli sie na kasty. Dziecko wykształconej klasy średniej zazwyczaj nie pracuje w magazynie, a dziecko niewykształconej klasy robotniczej rzadko kiedy jest dyrektorem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szyderczy_szczur mi sie wydaje ze ta "patolka" z Ameryki południowej która nie ma żadnych marzeń o Mercedesach itd, więc nie są rozczarowani życiem.

@Mac02:

O czym ty w ogóle #!$%@? xd

Mamy 21 wiek, życie w ghetto to nie jest sielanka polana rumem tak jak to opisujesz. Życie jest warte jeszcze mniej niż nic (zakładając że życie robola jest warte nic) dzieci na pewno mają uśmiechnięte miny jak oglądają rówieśników z
@PolskiCzarnuch lol, wyłącz Internet.. nie warto mieć dzieci bo w maseczce trzeba do sklepu wejść??

Czyli jak mnie stać aby podróżować z dziećmi i kupić im NOWY samochód to mogę mieć dzieci?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mac02: ja ci się nie będę #!$%@?ł i zakazywał czegoś (ani nakazywał jak robią to natale) twój wybór, ale ja bym nie mógł spać spokojnie z tym że robienie dziecka to loteria, ty możesz być zdrowy, partnerka zdrowa a bachor wyjdzie z jakimś schorzeniem i co zrobisz? Wpadnij sobie na grupke żałuję rodzicielstwa na fb, lepiej żebyś tam nie musial w przyszłości aktywnie postować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcinpodlas8: dlaczego w to wątpisz? Masz jakiś powód? Przecież to oczywiste, że tak będzie. To dziecko na pewno wynajdzie lek na raka, a zaraz potem zdobędzie medal olimpijski w grze w zbijaka i wyląduje na Marsie jako pierwszy człowiek. Będzie też obrzydliwie bogate, bo jak wszyscy wiedzą, pieniądze dają szczęście i nikt bogaty nigdy się nie powiesił.
( ͡° ͜ʖ ͡°)