Wpis z mikrobloga

  • 118
SONY : demo godfall bez kampani, lego w 30 klatkach, mafia w 30 klatkach, mortal shell bez update, indyki których nikt nie chciałby za darmo, dublowanie tytułów które już zostały dodane do ps collection i ps now xDDDD

MICROSOFT : Forza 5, IT Takes Two, Aliens Fireteam, Gta SA, Halo Infinite, back 4 blood, Biomutant, Hades, MF simulator, psychonauts etc etc

Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy MS dał mi zagrać w gry za ponad 1k złotych, soniarze ciągle ruchani w doope i wiecznie dostają ochlapy xD dobrze ze macie chociaż lombaksa i returnala bo nawet biedni byście nie mieli w co zagrać xDDDD

#ps4 #ps5 #xbox #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1638388604TGl1yuGq9VBszgRY8accJU.jpg
  • 53
@FilcowyKlapek a ja właśnie gier nie kupuje, mam 5 abonamentów i brak mi czasu żeby to wszystko sciągać. No i będąc zupełnie szczerym, to Microsoft bardziej mnie rozpieszcza ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ale_co_to widzę martyrologia u soniarzy motzna xD lubicie rozpamiętywać stare sukcesy? Fajno, ale pamiętaj że te gry które wymieniłeś to starocia w które graliśmy 3 lata temu xD lombaks to gra dla dzieci na 12h. Nikt nie kupi też tsushima, death stranding czy spidermana w tych śmiesznych directorskich cutach bo każdy ogral to na ps4 xD rok po premierze ps5 i sony nie oferuje KOMPLETNIE NIC.

dla mnie liczy się tu i
@Tomahawkkk 600 złotych to nadal mało jak za takie tytuły AA czy AAA, policz sobie za ile już dali, a ile jeszcze przed nami, będzie scorn, stalker, Star field, plague tale 2, i pewnie cała masa innych niespodzianek. Kupujesz GPU na 12msc a zwraca ci się po trzech ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daeun: Ten cały gamepass to nie jest tak, że jakaś gra jest dostępna przez jakiś czas i potem znika i nie można w nią już w ramach tego abonamentu zagrać?
@Janusz_z_Rivii: Co ty #!$%@? zesrales sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) caly rok siedziales na tagu tego crapa #cyberpunk2077 i pisales te wysrywy (tu props za jechanie cina ze mna w zlotych zamieznych czasach) i plakales ze nie mozesz kupic konsoli bo scalperzy 300zloty zarobia na tobie (fur dojczland przyp.) Wiem ze ten cyberpunk nie pojechal smieciarka tylko szynko wyciagnales go z kosza i albo sprzedales albo stoi
@Janusz_z_Rivii gdyby producenci byli uczciwi wobec graczy i nie #!$%@? takich manian jak ostatnio to ci pewnie chętniej wspierali by ich finansowo i kupywali gry na premiere. Żyjemy w czasach gdy nie możemy być pewni gier od takich wielkich firm i marek jak cd project, ubisoft, dice, activision czy rockstar, a gdzie dopiero jakies mniej znane tytuły. Dzisiejszy gracz musi być ostrożny o swój portfel bo na każdym kroku ktoś chce go