Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że brzydka różowa celuje w przystojnych facecetach a brzydki nawet niech nie śmie celować w przeciętnych?
Serio wystarczy mieć dziurę między nogami?

Ps.To nie kobieta jest dla faceta tylko facet jest dla kobiety, żeby mógł sprawić jej szczęście a jego szczęście jest drugorzędne najważniejsza jest p0lka księżniczka nawet jak Cię zdradzi masz jej wybaczyć, bo co z Ciebie za facet? Ale Ty nawet nie możesz patrzyć na inne kobiety, bo sobie znajdzie innego Polaku cebulaku.

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #hipergamia #p0lka
Pobierz
źródło: comment_1638394448JOhFkcoywxEyME2T01bWGK.jpg
  • 19
brzydki nawet niech nie śmie celować w przeciętnych?


@Kodzirasek: akurat z tym bym polemizowała. Szczególnie na Wykopie pełnym wymagających mężczyzn patrzących na każdy detal twarzy czy sylwetki żeby tylko wychwycić jakąkolwiek wadę i podsumować każda kobietę stwierdzeniem: 2/10
@Kodzirasek: Bo mogą.

Różowej jak się niebieski nie spodoba nawet z dobrym wyglądem to przecież ma 10 następnych w kolejce.
Niebiescy takiego wyboru nie mają, a patrząc na spermiarzy to mam wrażenie, że polactwo bierze po prostu co jest wolne pompując balonika jeszcze bardziej i koło się zatacza. Różowe myślą, że stać ich na jeszcze i jeszcze lepszego przez co trzymają się najlepszej gałęzi jaką mogły złapać, a jak tylko będą
masz konto na wykopie i jesteś różową, więc podstawiając te zmienne do wzoru wychodzi na to, że twoja atrakcyjność nie może być większa niż 4/10.


@Pozytywny_gosc otóż to, przecietne kobiety maja ogromne powodzenie i mnostwo zaproszeń na randki, imprezy i seks z przystojniakami. (A ładne maja tego 10 razy wiecej). Zatem jesli jakis rozowy pasek siedzi na incelskich tagach to sa 2 mozliwosci:

1. Jest brzydka jak noc listopadowa (ktora przecietna juz
@przegryw162cm
#!$%@? sie synek znosz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)Som tu serio dobre loszki.

Moi stalking tagu #chcepogadac owocuje ostrym flirtem, przeniesiem tematu na whatsapp, wymienka nudesow i seks fantazji. Dziewczyny w orzedziale 6/10 do 9/10 (tak tak, #falszywyniebieskipasek zeby bylo weselej). Dwie same zagadaly na pw proszac o rade w sprawach sercowo-segzowych, po przeczytaniu moich komentarzy z jakiejs gownoburzy.
@konopiapolska: nie wiedziałem jej na żywo ale biorąc pod uwagę jak często dziewczyny oszukują i jak łatwo oszukać na zdjęciu to nic nie świadczy, na zdjęciu może być 7/10 a na żywo 4/10 - nawet ja potrafię na zdjęciu wygląd na dużego a mam mniej niż 170, wystraczy pod odpowiednim kątem i oświetleniem zrobić zdjęcie.
.( ͡° ͜ʖ ͡° )*: