Wpis z mikrobloga

Witam, mam problem z konfiguracją monitorów. Zakupiłem przejściówki z VGA do Display Port, HDMI oraz DVI-I, żeby podłączyć dodatkowe monitory, a okazało się, że tylko na jednym z tych portów monitor działa (DP). Kable i monitory są w stu procentach sprawne oraz posiadam równie sprawną kartę graficzną GTX 970. Niestety po podłączeniu jakiegokolwiek monitora do portu HDMI lub DVI-I dostaje komunikat "Cable not connected". Oczywiście kabel jest podłączony oraz sam monitor jest wykrywany przez system. Pomyślałem, że porty w karcie mogą być uszkodzone, ale to jest praktycznie niemożliwe, ponieważ nigdy z nich nie korzystałem. Dodam, że posiadam najnowsze sterowniki graficzne i dodatkowe zasilanie to GPU 2x6pin.

Znalezione przeze mnie artykuły i tematy na forach nie poszerzyły mojej wiedzy, więc udaje się w najskuteczniejsze miejsce w internecie. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Znalazł rozwiązanie? Zapraszam do dyskusji.

#pcmasterrace
Kafarov - Witam, mam problem z konfiguracją monitorów. Zakupiłem przejściówki z VGA d...

źródło: comment_1638402508xBpXpeaAKkrLhT33NhJ3oB.jpg

Pobierz
  • 16
@Kafarov: Wtóruje koledze @repulsive: testowałem w pracy wiele monitorów i wiele źródeł i generalnie to jest loteria, możesz trafić na model co zadziała ale też nie.
Techniczne rzecz biorąc powinno działać ale jak jest sam widzisz.