Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: @Opportunist: Chodzi głównie o teorie spiskowe itp. Mama jest łatwowierna i niestety trafiła na jakąś nawiedzoną masażystkę, która jej kładzie różne bzdury do głowy (typu dziury na słońcu spowodują blackouty na świecie 3 grudnia - to z ostatnich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Do tego poleciła jej jakiś "kurs Quantum Przepływu" i co chwilę mama spamuje mi whatsappa tym kursem. Wystarczy, że ktoś użyje kilku
@Panbiedeusz: A to to nie wiem jak się leczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) moja babcia ogląda tvpis i też ma nasrane w głowie nie da się z nią normalnie porozmawiać, mam też ciocię szura i ojca antyszczepionkowca po prostu nie wydaję się z nimi w dyskusję xD
@JamKarzeu2: Znam to, może rzeczywiście jej podrzucę, ale raczej jako uzupełnienie. Mama raczej stroni od dłuższych posiedzeń przy kompie, a z tego co pamiętam ten film jest dość długi. A książki bardzo lubi.

@#!$%@?: Też tak myślę, ale wolałbym żeby zajmowała się mądrzejszymi rzeczami ;)

@Opportunist: Mama ma otwartą głowę i nie ma kołka w głowie. Jestem pewien, że udałoby się to chociaż trochę skorygować.
@Panbiedeusz: Nie przekonasz nikogo do tego, żeby zmienił zdanie o konkretnych rzeczach książką o jakichś zasadach krytycznego myślenia (czymkolwiek by ono nie było). Po pierwsze dlatego, że ludzie mają skłonność do używania wszelkich „porad” z takich tekstów do szukania rzekomych błędów w myśleniu u innych a nie u siebie — tym silniej, im bardziej się z nimi nie zgadzają, a tym słabiej, im bardziej się zgadzają.

Po drugie większość tekstów o