Wpis z mikrobloga

Miałem ostatnio takie trochę zdziwko. Odwiedziłem ostatnio znajomych w Warszawie. Nie mieszkam w Polsce i też nie jeździłem komunikacja miejska ani tu ani tam (znaczy ogólnie to jeździłem ale dawno). No i tak wsiedliśmy to autobusu, usiedliśmy i jedziemy, po którymś przystanku jakaś dziewczyna podchodzi w moim kierunku i patrzę kątem oka, że podnosi rękę z telefonem jak do robienia selfie, myśle, o co chodzi ludzie tak tutaj po prostu sobie selfiaczki strzelają jak wchodzą do autobusu czy co. Nie spytałem wtedy, o co chodzi swoich znajomych. Potem wracamy już do domu z centrum i również wsiadamy do autobusu, ale tym razem stoimy, ja stoję w stronę okna i trzymam się rury na górze i znowu ta sama sytuacja, jakaś dziewczyna podchodzi do mnie i też wysuwa rękę z telefonem jak do selfie i odchodzi. Myślę kurde specjalnie wstała z siedzeń żeby sobie piznąć selfiaczka, chyba czegoś nie rozumiem. Pytam więc znajomych, o co chodzi, ludzie tutaj sobie tak wstają i robią selfiaki czy co, a oni do mnie ze nade mną jest kod qr który skanują żeby bilet kupić xD ale ze mnie boomer.
#warszawa #boomer #xd #truestory #komunikacjamiejska #autobusy #facepalm #heheszki
  • 4