Wpis z mikrobloga

Ten system mnie rozwala. Mam stwardnienie rozsiane, bardzo prawdopodobnym jest, że nie dożyję emerytury. Leczenie na NFZ w pandemii niemal nie istnieje i muszę bulić gruby hajs na prywatną opiekę zdrowotną. Ale z ZUSu zrezygnować nie mogę, bo nie xD Czort, że z tego nie korzystam i nie skorzystam, moje składki emerytalne przepadną, a te pieniądze mógłbym przeznaczyć na swoje potrzeby teraz. Mam płacić, bo tak każe kapitan państwo, chociaż nic z tego nie zobaczę xDD
I niech ktoś mi powie, że ten system nie opiera się na kradzieży, to zaśmieję się mu w twarz.

#gospodarka #ekonomia #zus #bekazpisu #bekazlewactwa
pokustnik - Ten system mnie rozwala. Mam stwardnienie rozsiane, bardzo prawdopodobnym...

źródło: comment_1638470207Q4LWlSFqsGaoXPP2PA8axw.jpg

Pobierz
  • 15
nie moja broszka, ale wedle kumpla neurologa nowe leki sprawiają, ze pacjenci już nie maja zaostrzeń.


@Fan_Morawieckiego: Spowalniają rozwój choroby, przy czym wywołują wiele bardzo nieprzyjemnych skutków ubocznych. W związku z tym muszę niemały hajs bulić na psychiatrę. Ponadto muszę się rehabilitować, aby dłużej pociągnąć w zdrowiu.

Druga kwestia to ZUS to nie tylko emerytura, ale także renta, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę?

@Fan_Morawieckiego: Czyli kolejna rzecz
Czyli kolejna rzecz z której nie skorzystam xd, prowadzę DG i siano mam, więc na co mi te marne ochłapy, które by mi nawet na jedzenie nie wystarczyły? Jak już ja nie dam rady, to całość firm przejmie rodzina i siano będę mieć dalej. Fakt jest taki, że państwo polskie rucha mnie bez mydła.


@pokustnik: czyli płacisz ochłapy mając możliwość prowadzenia biznesu w rewelacyjnym do biznesu kraju(chyba ze uważasz siebie za
czyli płacisz ochłapy


@Fan_Morawieckiego: xD Płacę i nic z tego nie mam i nie będę mieć. Jestem bezczelnie okradany w czasie gdy nic nie dostaję za to w zamian.

mając możliwość prowadzenia biznesu w rewelacyjnym do biznesu kraju


@Fan_Morawieckiego: xDDD Odpalamy teraz z bratem biznes w Niemczech. Prostota prawa i pomoc ze strony urzędów zaskakuje mnie na każdym kroku. Polska jest beznadziejnym krajem do prowadzenia biznesu, nie przez fiskalizm (który
xDDD Odpalamy teraz z bratem biznes w Niemczech. Prostota prawa i pomoc ze strony urzędów zaskakuje mnie na każdym kroku. Polska jest beznadziejnym krajem do prowadzenia biznesu, nie przez fiskalizm (który wzrasta dzięki polskiemu wałowi od nowego roku podatkowego), a przez sraczkę legislacyjną i urzędy które traktują przedsiębiorce jak potencjalnego złodzieja i oszusta.


@pokustnik: to spoko, jak się przeprowadzisz, to tam nie będziesz okradany składka emerytalna :)
Jeżeli zapewnicie mi PiSowcy zbliżony poziom usług państwowych jak w Niemczech przy jednocześnie tak niskiej korupcji jak w Niemczech, to z przyjemnością zapłacę.


@pokustnik: jestem pewien, ze jak tylko zwiększa się wpływy z podatków w Polsce do poziomu niemieckiego, to będziemy mieli zbliżony poziom usług państwowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na razie Niemcy płaca ja swoj około 6 razy więcej, wiec jak na 17% ceny PiS
@Fan_Morawieckiego: Póki co to zadłużacie kraj, a pieniądze zabrane z podatków spalacie na rozbuchane i nieskuteczne programy socjalne. Jak tam dzietność po 500+? A poziom skrajnego ubóstwa? Urus czy zmalau? xD

Dobra, pośmiałem się z Twojej prymitywnej propagandy, ale szkoda mi już na to czasu. Trzymaj się i działaj dalej towarzyszu ku służbie i dobru partii xD
@Renard15: Ale co to ma do rzeczy? XD Nie będę usuwać Twojego wpisu, bo nie mam nic do ukrycia.

Wtedy jeszcze Żabkę prowadziłem i miałem ogromny zjazd emocjonalny po rozstaniu. Od tamtego czasu się sporo na plus zmieniło do czasu diagnozy. Dostałem ogromny kredyt. Udało się rozruszać inne firmy. Na początku dwie, teraz ruszam z trzecią. Wszystko jest do prześledzenia na moim profilu. Wpis po wpisie. Moja walka z depresją i