Wpis z mikrobloga

@blablaelotrzydwazero Gardzę zjawiskiem zwanym "cancel culture", ponieważ godzi w interesy wielu muzyków, artystów, biznesmenów czy sportowców. Do czego to doszło, że jak komuś się czyjeś poglądy nie podobają, to zaraz usuwa takich ze znajomych itd.
Na Zachodzie się to gówno ostatnio rozpowszechniło, teraz anulują za niewzięcie szczepionki. Gdzie jest człowieczeństwo? GDZIE JEST ZWYKŁA PRZYJAŹŃ? Mamy wszyscy być marionetkami jednej ideologii politycznej?

Aha i zanim ktoś oskarży mnie o hipokryzję, bo usuwam wpisy neuropy, odpowiadam, nie ma tu żadnej hipokryzji, bo nie lubię ludzi święcie przekonanych o własnej racji!

#bekazcovidian #cancelculture #koronawirus #bekazlewactwa #przemyslmuzyczny #hollywood #libertarianizm #centryzm #zalesie #oswiadczenie
  • 14
Gardzę zjawiskiem zwanym "cancel culture", ponieważ godzi w interesy wielu muzyków, artystów, biznesmenów czy sportowców.


@blablaelotrzydwazero: To godzi w każdego, bo każdemu odmawia się możliwości prowadzenia racjonalnej dyskusji w jakimś temacie. Nawet w tych co cancellują, bo się obudzą za 5 lat, wyjdą z internetu, środowiska wypełnionego ludźmi z identycznymi poglądami, do prawdziwego życia gdzie czeka ich zderzenie z rzeczywistością, bo jednak Ci ludzie z innymi opiniami dalej istnieją.
@OlekAleksander: Jako aspirujący muzyk do zachodniej sławy, nie podoba mi się ten fenomen.
A zresztą, pandemia mi odebrała wszystkie marzenia... ()()()()()()
Teraz ja - 21-latka, wielbiąca rocka progresywnego, żyję jako niespełniony muzyk-multiinstrumentalista...
@OlekAleksander: Tak, sztuka to domena w dzisiejszych czasach skrajnej lewicy, a nie wolnościowych hipisów miłujących pokój i wolność jak ja... ()()()()()()()()()()()()(