•  

  Taka prawda o 90% panów spod tagu przegryw. Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach, masturbować się do własnego nieszczęścia w towarzystwie podobnych do siebie.

  #seks #zwiazki #bekazpodludzi #heheszki

  źródło: logika przegrywa.jpg

  • poprzednie komentarze (10)

  •  

   @navaare: pracujcie nad sobą dla S-I-E-B-I-E, a nie po by komuś imponować.

   z najważniejszym współczynnikiem jakim jest wzrost.

   dziwne, bo widuje pary gdzie chłop ma 160cm w kapeluszu, pary gdzie baba jest wyższa od chłopa, pary gdzie ludzie są równi wzrostem. Tylko w tym magicznym świecie przegrywów musisz mieć 190cm.

   +: addendum, Opornik +103 innych
  •  

   @navaare: @wykolejony: najwazniejsza jest morda, wiem bo widzę to na codzien, a nie dlatego że jakiś wychodek tam napisał

  •  

   najwazniejsza jest morda

   @yasiu94: morda jest ważna, najważniejsza na apkach typu tinder gdzie jest szybka selekcja. W życiu realnym można nadrobić innymi rzeczami. Szczerze, ja z mordy jestem solidne 2/10, a kilku dziewczynom się podobałem w tym życiu. Gdybym się kierował mądrościowym z tamtego tagu, to już pewnie bym wisiał xD

  •  

   @Opornik: Ruchanie nie jest wyznacznikiem życiowego ogarnięcia. Tak samo ruchanie nie powoduje, że z automatu możesz stać się doradcą i nauczycielem nieruchąjacych.

   Kiedyś młodzi mężczyźni wychowywali się wśród dorosłych facetów - na polowaniu, w wojsku, w fabryce... Dzisiaj to co raz częściej rzadkość.

   @Opornik: Jedli piasek, popijali naftą, po 28 godzinnej zmianie w fabryce kwasu solnego gołymi rękami zabijali niedźwiedzia i szli z jego tuszą na barkach do domu ruchać, po drodze eliminując patykiem oddział Specnazu.

  •  

   @yasiu94: Taa, jasne, a ci którzy mają mordy jak zakapiory i ruchają to pewnie dlatego że są bogaci, co nie?

   Bo na pewno nie dlatego że są dowcipni, otwarci na ludzi, zaradni, męscy, szarmanccy, elegancko ubrani, albo asertywni, c'nie?

   WHAT A MISTERY THIS IS

   źródło: youtube.com

  •  

   @wykolejony: Wiesz, oni chcą mieć 190 bo dla nich przeciętnie ładna kobieta to w stylu supermodelki reszta to paskudne grube p0lki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Opportunist: o to też. Czasem widzę jak wrzucają zdjęcia "szarych myszek dla anonka 4/10", a tam rakiety 8-10/10 xD

  •  

   @Opornik:

   Tak tak, nie mogę zaruchać więc wszystkie kobiety to kurwy
   Zajebisty argument

   Polki w porównaniu do kobiet z zachodu nadal są często dużo bardziej konserwatywne.
   Były, ale każdy ma prawo do własnej opinii Możesz znaleźć w internecie całkiem odmienne zdania. Amerykanie stawiają Polki obok Filipinek na cel sexParty/trip Co kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Boże, ile ja poznałem zakolaków, grubasów i brzydali którzy mieli piękne laski. Heh.
   A ilu ładnie wyglądających facetów nie ma dziewczyny w porównaniu do tych drugich ;D

   Brednie aspołecznych nieudaczników,
   Wycieczki emocjonalne bo nie ma argumentów heh słaby jesteś i tyle

   Ma duże znaczenie ale nie jest decydujące
   Nie gdzie by tam Pierwsze wrażenie bez znaczenia wygląd a cechy charakteru najważniejsze Pierdylion artykułów i badań jest na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   którzy braki w wyglądzie mogą łatwo nadrabiać tężyzną fizyczną i
   Na pewno wzrost masą nadrobisz, poprawisz wygląd ale jednym drugiego nie zastąpisz( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @wykolejony:

   pary gdzie baba jest wyższa od chłopa, pary gdzie ludzie są równi wzrostem
   Tylko widzisz o to rozbija się że nie wszystkie mają taką mentalność, ba nawet mniejszość jest ma takową i szukając tylko w Polsce prawdopodobnie nie znajdziesz dziewczyny jeśli jesteś niski, albo zejdzie Ci z tym kilka razy dłużej nić mogłoby

   dziwne, bo widuje pary gdzie chłop ma 160cm w kapeluszu, pary gdzie baba jest wyższa od chłopa,
   Na pewno to jest reguła Idź Pan w h@

  •  
   addendum

   +52

   Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach, masturbować się do własnego nieszczęścia w towarzystwie podobnych do siebie.

   @Opornik: Taka postawa jest zwyczajnie wygodniejsza dla poczucia własnej wartości - przebywać wśród przekonań, które się zna i na których oparło się swoje postrzeganie świata. Podobnie jak szukanie winy swego nieszczęścia w innych, w tym wypadku w kobietach, aby nie widzieć faktu, że samemu jest się w dużej mierze odpowiedzialnym za jakość własnego życia.

  •  

   @addendum: przebywać wśród przegrywów żeby wyjść z przegrywu to jak siedzieć z samobójcami żeby wyjść z depresji.

  •  

   @addendum: Zmywanie jakiejkolwiek odpowiedzialności dziewczyn z siebie nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Opornik: napisałem najważniejsza, a nie wymagana
   (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   to jak siedzieć z samobójcami żeby wyjść z depresji.

   @Opornik Tak przecież wygląda pobyt w szpitalu psychiatrycznym

  •  

   @wykolejony: Dokładnie i głównie jakieś gwiazdki porno, influencerki albo właśnie fotomodelki.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @wykolejony: moderacja mogła by zmienić nazwę tagu na "narzekacze", oddało by to prawdziwą naturę tej grupy.

  •  

   @wykolejony: no ale nie burz jego wygodnego świata w ktorym nic nie musi robić bo Bóg nie obdarzył go gigantyzmem

  •  

   @navaare: tak między nami a Bogiem co wiesz o mentalności dziewczyn poza jakimś post-pua debilizmem i stekaniem neurotyków?

  •  

   Boże, ile ja poznałem zakolaków, grubasów i brzydali którzy mieli piękne laski. Heh.

   @Opornik: Ilu to ja znam zakolaków, grubasów i brzydali, którzy nigdy nie trzymali za rękę, mają nieatrakcyjne laski albo latają na rokse. Heh.

   A tak poza tym, popełniasz typie ten sam błąd poznawczy co przegrywowe narcyzy. Ekstapolujesz sobie wąskie spektrum spostrzeżeń na całokształt problemu i wrzucasz wszystkich do jednego worka.
   Tłumacząc na chłopskie - nie każdy "przegryw" to użytkownik wykopu, bezrobotny piwniczak walący konia i obrzucający kobiety obelgami bo mu nie idzie.
   Wziałęś sobie pod tezę największych krzykaczy, bo ci tak po prostu wygodniej.

  •  

   @szypko: O kratę piwa założyłbym się z Tobą że przeorałbym to co wiesz o nich( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: AssRock
  •  

   @navaare: o mieszkanie w stanie deweloperskim założył bym się z tobą że znajdę to wszystko co wiesz w 15 minut przy pomocy google

  •  

   o mieszkanie w stanie deweloperskim założył bym się z tobą że znajdę to wszystko co wiesz w 15 minut przy pomocy google
   @szypko: Masz ból dupy o to że ludzie zapisują w internecie czego się nauczyli często za darmo i PUA biznes się popsuł czy o co Ci tam chodzi?( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: AssRock
  •  
   C.....................a via Android

   +18

   @wykolejony no dobra, ale co nauka języków ma do podrywania julek? XD chyba, ze zarobi i pojdzie na rokse, bo jak masz kartoflana Morde, to Enrique nie poudajesz

  •  

   @navaare: od bólu dupy jestem tak daleko jak ty od odblokowania sexu a pua i wszystko z tym związane to coś na pograniczu nudneggo żartu i urojeń

  •  

   @szypko: Odblokowania sexu haha Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   G@wno wiesz o mnie ale wypowiesz się i tak z założenia odmiennego, coś jeszcze czy orać dalej? ;D

  •  

   @Opornik: Bo trzeba wyjść z swojej strefy komfortu co jest bardzo trudne.

  •  

   @Opornik: oni chcą ruchać fajne dupy - już to widzę jak im pomagasz XD Swoją im może oddasz?

   +: 200Amra
  •  

   że atrakcyjność fizyczna

   Brednie aspołecznych nieudaczników, które wmawiają sobie żeby się usprawiedliwić. Ma duże znaczenie ale nie jest decydujące, zwłaszcza w przypadku mężczyzn, którzy braki w wyglądzie mogą łatwo nadrabiać tężyzną fizyczną i cechami charakteru.
   Boże, ile ja poznałem zakolaków, grubasów i brzydali którzy mieli piękne laski. Heh.


   @Opornik:

   z najważniejszym współczynnikiem jakim jest wzrost.

   dziwne, bo widuje pary gdzie chłop ma 160cm w kapeluszu, pary gdzie baba jest wyższa od chłopa, pary gdzie ludzie są równi wzrostem. Tylko w tym magicznym świecie przegrywów musisz mieć 190cm.

   @wykolejony:

   źródło: i.imgur.com

  •  

   Brać wiedzę z wykopu to ogólnie spory błąd

  •  

   @Opornik w końcu ktoś to napisał. Szanuję w opór. Kiedyś próbowałem poprowadzić merytoryczną dyskusje na tym tagu to zaraz zostałem zjechany, bo co ja wiem jak mam różową ¯\(ツ)
   Tym ludziom nie da się pomóc. Im tak wygodnie siedzieć, wymyślać durne teorie i se wzajemnie klepać pały do swoich teorii...

  •  

   @Opornik: Ogólnie jak to czytam czasami te wpisy, to śmieję się w głos. Bo w sumie nigdy nic takiego mnie nie spotkało, a jestem przeciętnym chłopkiem i to ze wsi.

   W ogóle też uwielbiam "nie istnieje damski przegryw". Mam 18 letnią siostrę. Obiektywnie twierdząc, jest atrakcyjna, ale jest damskim przegrywem. Tak samo boi się świata, wszystkiego. Nawet już atencji nie dostaje, bo rówieśnicy zgodnie stwierdzili, że szkoda starań, a "uwaga od spermiarzy" to wiesz, nic nie warta. Bo to tak jakby do was podbijały żulice bez zębów przy 4 promilach we krwi i że "o jaki ładny kawaler, chodź wyliżę ci stópki". No to nawet przegryw nie skorzysta, a spermiarze to właśnie takie żule i te komentarze "oo jaka piękna" są właśnie od tego typu ziomków.

   Gdybym w swoim życiu się kierował tym co mówią, to byłbym przegrywem też. Bo ani wysoki nie jestem, morda jak kartofel, z kasą to różnie bywa, raz dubaj, raz pożycz kierowniku, bo i swoje problemy miewałem przez te lata. Ale nigdy kurwa nie było problemu z poznaniem atrakcyjnej i to jeszcze całkiem mądrej dziewojki. Raz mi się trafiło i typowe 10/10, gdzie musiałem odganiać januszy na plaży, bo łoo łoo... ehh szkoda słów. Mając w głowie słowa przegrywów w życiu bym nawet nie zaczął "zalotów" jak to się na wsi mawia.

   A tak to się szło zwyczajnie. I w ogóle odmowa ze strony kobiety to też zawsze dobry feedback. Nie musisz marnować czasu, nie jesteś dla niej atrakcyjny, czy nie pasuje jej twój charakter - i to przecież normalne. Nie każda do której smalisz cholewy ma być twoją żoną. To nie tak, że zobaczysz kobietę - o ta jest wporzo, ale jak się nie zgodzi to idę się wieszać, kobiety takie złe, żadna mnie nie chce :(

   A prawda jest taka, że nawet mając te kilka związków na koncie i tak się szuka dalej, bo jednak nie to. Niewinna mordka może skrywać frustratkę.

   Absolutnie nic co przeczytałem na tagu przegryw nie jest prawdą. Oczywiście są laski z jakimiś wygórowanymi wymaganiami, czy w ogóle dziwnym podejściem do życia, ale to margines. Margines, który wynieśli na piedestał i wzór zachowań kobiecych. Bo jak 10 kobiet na 10 tysięcy weźmie sobie czada araba, czy murzyna, to znaczy, że pozostałe 9990 też chcą srania do ryja i koniecznie czarnego penisa. No nie, tak to nie działa ;p

   To po prostu zwykła bańka w której sobie usiedli i im przyjemnie. Wszyscy źli, my fajni, ale nas nie rozumiejoooo. Tragedia, bo osuwają się w tych przekonaniach tylko jeszcze niżej i ostatecznie to jest samospełniająca się przepowiednia. Sami dążą by się tak upodlić, bo ostatecznie społeczeństwo faktycznie ich tak zakwalifikuje jak sami chcą siebie widzieć, choć mają absolutnie wszelkie możliwości by tak nie było. Serio, ja daję radę to każdy może.

  •  

   @Opornik: Masz trochę racji, szczególnie w tym, że bardzo dużo przegrywów to po prostu takie średniaki z ryja, albo przystojni, tylko z jedną chujową cechą np. wielki nos, albo małe oczka.

   Ale: istnieją turbo brzydcy ludzie, którzy nawet jak im się jakimś cudem i ogromem pracy w innych dziedzinach kogoś poznać, to nie są w stanie konsekwentnie poznawać fajnych partnerek żeby z nich wybrać tę najbardziej pasującą, tylko mogą co najwyżej "znaleźć sobie kogoś". Po drugie, tacy ludzie często mają też traumę, która dodatkowo przeszkadza, więc to nie jest walka o bycie zajebistym na innych polach, tylko o utrzymanie się na powierzchni. Po trzecie, to, że zauważasz dużo par o skrajnej różnicy w atrakcyjności to jest błąd poznawczy i jest to udowodnione naukowo, jak chcesz to podeślę Ci linka żebyś sobie doczytał na czym się ten błąd opiera.

  •  

   Taa, jasne, a ci którzy mają mordy jak zakapiory i ruchają to pewnie dlatego że są bogaci, co nie?

   @Opornik: Są różne rodzaje brzydoty. Niektóre bywają seksowne i męskie, niektóre obrzydliwe, żałosne i odpychające.

  •  

   @SebaD86:

   Tym ludziom nie da się pomóc
   Jak ktoś chce to znajdzie sposób a jak nie to znajdzie wymówkę( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: Virsky
  •  

   @navaare żeby komuś pomóc, to najpierw druga strona musi chcieć pomocy. A oni nie chcą, bo żyją w swoim świecie.

  •  

   @SebaD86: Panie kolego, mylisz się w błędzie jak i wielu w podobny sposób tylko pod innymi kontami bo zakładasz WSZYSCY nie chcą tak samo, duża część facetów jest bardzo ogarnięta w swojej sytuacji i chce sobie pomóc

   Tylko widzisz to jest sprawa która nie jest podobna do przybicia gwoździa będąc w 100% jest przewidywalną

   Tutaj nie działa wprost determinizm akcji typu 1+1=2

  •  

   @Opornik: Normik będzie nas pouczał, śmiechu warte. Pewnie blackpill też negujesz? Beka z kukolda.

  •  

   @navaare czytałeś ten tag? Gdzie ludzie pragną dziewicy w wieku 25 lat bo jak laska kogoś miała to jest zbrukana? Albo ludzie z nadwagą 50kg bo im się dupy nie chce ruszyć a potem narzekają, że kobieta nie chce grubasa? No o czym my mówimy? Przejedź sobie ostatnie 20 wpisów. Ponad połowa to p0lka to, p0lka tamto...

  •  

   Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach, masturbować się do własnego nieszczęścia w towarzystwie podobnych do siebie.

   @Opornik: aaaaaaa to jest zabawa w wymienianie rzeczy oczywistych! teraz ja: trawa jest zielona!

   +: SebaD86
  •  

   @SebaD86: Ale uważasz że to co mówisz jest większościowym przypadkiem problemów ludzi nawet nie z tego tagu tylko tych którzy widzą co się dzieje na rynku matrymonialnym? P@rznie i tyle

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Taka prawda o 90% panów spod tagu przegryw. Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach, masturbować się do własnego nieszczęścia w towarzystwie podobnych do siebie.

   @Opornik: Aha, ale taguj #przegryw. Nie chcę czytać wypocin ani przegrywów, ani anty przegrywów.

  •  

   @navaare a co się dzieje na rynku? Że ludzie chcą dziewicy? ( ͡º ͜ʖ͡º) Że spermiarstwo wywaliło w kosmos? Że kobiety trzeba zdobywać? Że na ruchaniu zależy głównie facetom, dlatego się tak starają? Co się zmieniło? Taki obraz wasz przegrywy...

   źródło: ei_1638616304512.jpg

  •  

   @SebaD86: Wolałbym zerżnąć Konfederację niż z Tobą dalej polemizować( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Opornik: sama prawda. Wydaje mi się czasami, że osoby z tagu #przegryw to robią jakiś performance. Na każdą radę, pomysł który otrzymują reagują agresją albo użalaniem się. Trochę jak Ci ludzie którzy mają urojone kalectwo. Z @zero_dwa to ich kniaź jakiś czy inny guru. Blokuje jak tylko się z nim nie zgodzić.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @navaare droga wolna. Braun czeka ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Ale musisz przyznać że to pieprzenie o zakolach potrafi rozbawić. Raz chyba nawet z jakąś miarką latali i se łby mierzyli.

  •  

   @SebaD86: Chyba Ciebie Lempart z pejczem, na złomowanie( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: W końcu pojawiła się mesjasz-pomarańczka z 4 miechy stażu, z prawdą objawioną nieomylny i jedyny prawdziwy taki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Opornik: no tylko, że ja akurat mam kobietę xD ale widzę dalej, niż czubek własnego nosa i nie wyśmiewam się z czyjegoś nieszczęścia

  •  

   @kogut_20: Gratulacje. Nie wyśmiewam się, pisałem na górze że kiedyś nawet próbowałem takim pomóc. Frustracja mnie ogarnęła gdy odkryłem, że wielu wcale na tym nie zależy, nie tak na prawdę. Albo są śmierdzącymi leniami.

   źródło: martian magazine billy.jpeg

  •  

   @Opornik: Nie pasuje, bo ja nie jestem gnębionym przegrywem samotnym. Mam znajomych, nikt mnie nie gnębił. Po prostu jestem genetycznym zerem i nie mam szans na seks.

   +: AssRock
  •  

   @wykolejony: Spełniam wszystkie podpunkty poza jednymi i co? I jajco.

  •  

   @slodki-tomus: A co konkretnie zrobiłeś by wyjść z przegrywu? Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj. Sorry ale ja już nie mam do was siły.

  •  
   P.........1

   +2

   @Opornik: a jaka masz radę dla takich w wieku 25-30, wygląd przeciętny, po studiach, praca w męskim towarzystwie, jak tu kogoś poznać?

  •  

   Bawi mnie takie przekonanie, że każdy kto nie ma dziewczyny i na tym polu mu gorzej idzie to od razu jakiś śmierdzący piwniczak, który nic nie robi i tylko krzyczy, że loszki to coorvy. W sensie nie znacie ludzi, którzy potrafią sobie radzić dobrze na jakimś polu, przykładowo mają dobre wyniki naukowe, są dobrymi specjalistami w jakiejś dziedzinie, rozwijają się, a mimo to na polu relacji towarzyskich, społecznych nie idzie im tak dobrze z różnych przyczyn (brak dynaminy, słaby wygląd itd.) Sami narzekacie na nich, że podają jakieś skrajne przykłady, a wy co tu robicie? O ja znam chłopa 160 cm co ma super laskę - no fajnie, ale jest pewnia cała masa takich ludzi, którzy jej nie mają, tylko ich nie dostrzegacie, bo nie potwierdzają waszej tezy.

  •  

   @Pierdziawa1: Próbowałeś zagadywać do lasek spotkanych na przystanku? Wiem że na początku jest trudno, ale z czasem jest łatwiej. Są też fajne kanały na YT, np. Charisma on demand, ja tam podłapałem sporo sztuczek które bardzo pomagają w rozmowach biznesowych.

   Bo zakładam że dbasz o siebie, chodzisz do fryzjera oraz podnosisz i opuszczasz ciężkie przedmioty? :)

   O randkowaniu przez net się nie wypowiem trochę się zmienił internet odkąd randkowałem, natomiast nie sądzę żeby się bardzo zmieniły kobiety.

  •  

   próbowałem takim pomóc

   @Opornik: tzn co próbowałeś zrobić? Dawać im złote rady czy pogadać z nimi? xD

  •  

   @Opornik: @wykolejony: @zwei: Co to za wysryw? xD Dlaczego po prostu nie wrzucicie tego tagu na czarną? Jeśli naprawdę jest tak jak wierzycie, że nikt tu nie chce pomocy, ani nawet nie próbuje polepszyć swojej sytuacji (co jest gówno prawdą) to dlaczego w ogóle dajecie o to jebanie? Słowem, jaki jest cel we wrzucaniu tego typu memów i zaczynaniu gównoburzy? Macie za dużo czasu?

  •  

   @kogut_20: tego i tego. Ale nie na Wypoku, to jest problem globalny, w całym "zachodnim" świecie: https://youtu.be/nogUTMndDok

   Zwyczajnie żal mi było ludzi, a na prawdę, widziałem wielu bardzo przystojnych chłopaków którzy nie mieli żadnych wymówek, jeżeli chodzi o wygląd czy, wzdech wzrost.
   Tym bardziej że jestem w stanie zrozumieć że brak seksów potrafi robić brzydkie rzeczy psychice.

   Może jestem wstrętnym pisowskim trollem za pieniądze na wykopie, ale tak na prawdę jestem dobrym człowiekiem. :)

   źródło: youtube.com

   +: neevada
  •  

   Szczerze, ja z mordy jestem solidne 2/10, a kilku dziewczynom się podobałem w tym życiu.

   @wykolejony: xDDDD
   2/10 to ty w życiu na oczy nie widziałeś

  •  

   @yasiu94: @zwei: @wykolejony: @Opornik: przecież to trzeba mieć ostro nasrane w głowie by siedzieć na tych tagach xD

  •  

   @Opornik: a że zabawne to jest to prawda. Ale o mierzeniu zakoli to nie słyszałem XD

  •  

   @Victus_est_in_vita: @porterhouse: Mam na czarnej, nie sądziłem że mój wysryw pójdzie w gorące, psieplasiam :)

  •  

   rdziej że jestem w stanie zrozumieć że brak seksów potrafi robić brzydkie rzeczy psychice.

   @Opornik: no to gówno rozumiesz, a nie problemy przegrywów. Poruchać może każdy, kto ma w kieszeni 100-150 zł. Przegryw nie polega na braku r00chania.

  •  

   @Opornik: Koledzy z zakolami ich nienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) poznaj sekret wyjścia z przegrywu dla zakolaków

  •  

   @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: nie ma żadnego "mierzenia zakoli". To jest problem, który leczą lekarze. Są o tym artykuły, pisane przez specjalistów.
   Ręce mi opadają, jak widzę takie zamiatanie tematu pod dywan i wyśmiewanie problemów zwykłych ludzi.

  •  

   @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Coś było, nawet myślałem jakiś mem zrobić w stylu testovirona, "A, nie dla psa włoski, dla pana to!", ale to by było niemoralne.
   Mam kolegę który jest turbozakolakiem a ma taką piękną narzeczoną że o matko. :)

   @machus666: Najzabawniejsze, że kiedyś facet który ma zakola był postrzegany jako intelektualista, człowiek wykształcony, inżynier, lekarz, człowiek rozumu itd., laski na takich leciały bo to był idealny kandydat na męża.

  •  

   naj sekret wyjścia z przegrywu dla zakolaków

   @machus666: nie wiem czy piszesz serio ale zobacz sobie kiedyś jak wygląda osoba z zakolami, kiedy obetnie sobie resztę włosów maszynką. Zakola dalej widać.

  •  

   olegę który jest turbozakolakiem a ma taką piękną narzeczoną że o matko. :)

   @Opornik:

   źródło: intzel gupi.jpg

  •  

   @kogut_20: serio serio 2 kumpli poszlo w zero i sa bardzo zadowoleni, żony nie narzekają, nawet dzieci udało im się zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   @Opornik: ale boomerskie pierdolenie. Dobrze że napisałeś ten wpis, dzięki któremu możecie się poklepać po siusiaczkach i spuścić jacy to jesteście zajebiści

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @wykolejony: ooo miło widzieć własnoręcznie zrobionego mema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Opornik: niby kurwa kiedy? w latach 80 XIX w?( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie znam sporo mrg inż którzy nie wyłysieli przez studia, ba sam się do nich zaliczam :D

  •  

   @Kowixx: a nawet nie wiedziałem, że jesteś autorką. Szanuje.
   @CisowiankaLekkoGazowana: warto uczyć się języków.

  •  

   w latach 80 XIX w?
   @machus666: Prawie trafiłeś. :)
   Ale jeszcze w latach 50 był taki stereotyp, nie zmyślam, widziałem różne grafiki i teksty. :)
   Taki był stereotyp, co zrobić.

  •  

   @Opornik: przez 2 dni, bo potem włosy zaczynają odrastać XD skończcie robić fikołki

   +: AssRock
  •  

   @Opornik: no i dobry poziom testosteronu. W sumie to ja jestem bardziej przegrywa, gęste czarne włosy i zarost tak marny, że aż szkoda gadać.

  •  

   @kogut_20: nie śmieje się z problemu. Śmieje się z tego, że mireczek napisał że przegrywy biegały z miarką i sprawdzały poziom łysiny. To się idzie do trychologa a nie na wykopie wrzuca pomiary.

   +: Opornik
  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @kogut_20: Nie robię fikołków, po prostu uważam że facet z zakolami który się robi na łyso nie wygląda źle, to moja opinia.

   I chyba jest coś na rzeczy w temacie że łysiejący goście mają często gęstszą brodę, mogę się mylić ale chyba coś w temacie czytałem.

   @Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Test to w ogóle ciekawa sprawa.

  •  

   I chyba jest coś na rzeczy w temacie że łysiejący goście mają często gęstszą brodę, mogę się mylić ale chyba coś w temacie czytałem.

   @Opornik: ja tak mam, ale nie wiem jak ma mi to pomóc XD

  •  

   "ultrakonserwatywni"

   @Pierorzek: Nie pomijając ostatnich protestów z września nt aborcji i jakoś społeczeństwo nie potępiło ich

   Na wykopie byłe w h@ wpisów nt zachowań cytowań obcokrajowców nt polek

   Także z tym i resztą nie bardzo wiadomo do jakich faktów pijesz( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @kogut_20: A widzisz, zawsze chcemy tego czego nie mamy. Ja na przykład chciał bym mieć gęstą brodę, z zazdrością patrzę na kumpli którzy mają, a gęstą czuprynę pewnie będę miał do śmierci, patrząc po rodzinie.

   Gdyby to była gra online to mogli byśmy zrobić trading. :P

   źródło: uzbira.pl

  •  

   @Opornik: Ale chyba każdy widzi co się dzieje z kobietami i jak wysokie wymagania one mają z roku na rok. Ja nigdy przegrywem nie byłem i nie jestem ale to co się dzieje to jest makabra i przegrywy mają rację.

   Tylko powiedz mi - dlaczego to zawsze niebieski musi się zmieniać, to on musi schudnąć, jakimś cudem wzrosnąć, nagle zmienić swój charakter o 180 stopni bo nie jest dynamiczny, iść na siłownie itd itd. Dlaczego on nie może być zaakceptowany przez różową taki, jakim jest? Z mojego punktu widzenia lepiej być sobą niż robić jakąś pajacerkę pod różowe tylko żeby zostać w ich oczach "kimś".

   Różowa nawet jak ma chorobę psychiczną, wyraźne defekty na ciele to i tak znajdzie samca BEZ ŻADNEGO problemu, o to się wszystko rozchodzi.

  •  

   Mnie to najbardziej rozpierdala że goście którzy tutaj najbardziej wyładowują frustracje na kobietach, później wrzucają zdjęcia nagich pań na jakieś spierdolone tagi i się nimi zachwycają w komentarzach XD

  •  

   @Opornik: oskarek obraża frajerów, wow

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

   +: Asd15
  •  

   @tbhilt: Znajdzie kogoś kto ją przeleci, prawda.Ale nie kogoś kto będzie chciał z nią być.
   To są różne rzeczy i spermiarze tego nie rozumieją, bo postrzegają kobiety przez pryzmat swojego spierdolenia.

   Seks bez zobowiązań jest czasami fajny, ale pusty seks to forma ucieczki od problemów, jak branie używek.

   @Lorneta_z_meduza:

   Pewnie się nie znam, ale moim zdaniem przegryw polega bardziej na byciu aspołecznym
   Zgadzam się. -> Patrz wyżej.

  •  

   @Opornik: 100% prawdy, jak piszę komuś co zrobiłem żeby wyjść z przegrywu i stanąć na nogi to każdy mi piszę wypierdalaj bo nie wiesz jak mam i tralalala. Jeszcze 3 miechy temu chciałem się zamknąć przed światem, dziś biorę ten świat jak się da i uśmiech gości każdego dnia. Ale zaraz ktoś wyskoczy że ty masz łatwiej bo to bo tamto, ale nikt nic z tym nie robi żeby zmienić. Lubię moich kumpli z tagu, ale większość z nich to mentalni atencjusze,

  •  

   @Opornik: @wykolejony:
   - medytuje
   - pływam
   - ćwiczę w domu codziennie
   - czytam książki o rozwoju osobistym
   - nie mieszkam z mamą
   - studiuje
   - próbuje rozmawiać z ludźmi
   I o dziwo nic się nie poprawiło w moim życiu. To, jak zacznę się uczyć języków to zdobędę znajomych, będę dobrze zarabiał?

  •  

   4) najgorsze jest to że panowie mają najczęściej jedynie świadomość jak zachowują się polki a nie jak inne dziewczyny z pozostałych kontynentów

   @navaare: Ale co mogą o dziewczynach z innych kontynentów wiedzieć przegrywy z wykopu co nigdy zagranicą nie byli? Naczytają się głupot od innych bajkopisarzy z tagu, że dziewczyny z innych krajów (zwłaszcza tych biedniejszych) to lecą na polaka-zakolaka, kompletnie nie są materialistkami, kochają szczerze i do śmierci i nigdy nie zdradzają

  •  

   @Opornik: @wykolejony: @yasiu94: @Boxcutter: @addendum: @SebaD86
   Samorozwój, nauka języków, zdrowa dieta, wszystko ładnie brzmi, tylko jest jeden problem - po co to? Nawet gdybym osiągnął ten szczyt samorozwoju, czyli miał dobrze płatną pracę i dorobił się np. na domek gdzieś na przedmieściach, czy sprawiłoby to, że byłbym szczęśliwym człowiekiem? Nie. Praca, jeśli jakimś cudem sprawiała ci frajdę, prędzej czy później się znudzi, każda. Wszystko się znudzi.

   Moim największym problemem w tym momencie jest właśnie to, nuuuuuda. Życie mnie nudzi. Nic już nie daje mi satysfakcji, nawet moje gierki komputerowe, do których kiedyś uciekałem by poczuć odrobinę normalności, po codziennym dręczeniu w szkole. Dystymia, depresja, kryzys egzystencjalny powodują, że we wszystkim przestajemy widzieć sens, wszystko sobie odpuszczamy, nic już nas nie cieszy. Obecnie moim ulubionym zajęciem jest sen. Spałbym cały czas, gdybym tylko mógł. Psychotropy nie pomagają, nie mogą pomóc, bo niby jak? Pozwalają jedynie przetyrać ten dzień w kołchozie, żeby mieć pieniążki, żeby wrócić i mieć gdzie spać (no i hamują też popęd). Błędne koło.
   Samorozwój nie przeskoczy bardzo ważnego ogniwa w naturze ludzkiej - potrzeby bliskości i uczucia drugiej osoby, miłości. Seks natomiast jest na samym dole potrzeb ludzkich, obok jedzenia i picia. Nie mam szans na znalezienie normalnej dziewczyny, która mnie pokocha, jeśli mam poniżej 170cm wzrostu, rude włosy i 12cm penis. Jeśli uważacie, że są jakieś szanse, to pokażcie mi je, proszę, błagam.
   Z tego nie da się wyjść, nie mam możliwości na szczęśliwe życie.

  •  

   @Zaqwsxe: A nie bo Polki kochają za charakter miłość i oddanie Good luck ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: AssRock
  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @Opornik: az dziwne ze tyle plusow. Smutna prawda ktorej zaden przegryw do siebie niedopuszcza. Fajnie ze ktos powiedzial to glosno i widnieje na mirko

   +: SebaD86
  •  
   C.....................a via Android

   0

   @wykolejony ja nie mowie ze warto, tylko co to ma do wyrywania lasek?

  •  

   @yasiu94: biedny Oskarek siedział na tagu

  •  

   @Opornik: No elo, ja rucham i przegrywy maja dużo racji - chociaż czasem przesadzają.

  •  

   A nie bo Polki kochają za charakter miłość i oddanie Good luck ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @navaare: Ja mam dziewczynę i nie jestem przegrywem to i tak 2x lepiej niż ty

  •  

   @Zaqwsxe:

   Zapomniał j@bany wół jak cielęciem był ?

   Kolejny miszczu który g@wno wie o kimś ale i tak wypowie się z założenia odmiennego

   Ja mam dziewczynę i nie jestem przegrywem
   Na pewno nie jesteś, bo posiadanie dziewczyny(nawet nie wiadomo jakiej tak na prawdę) jest clue definicji szczęścia ;D

  •  

   @Opornik: Bzdura.

   Jest masa facetów, którzy wzięliby byle co, aby było. Na wsiach widać to doskonale.

  •  

   @Opornik: @wykolejony: Ludziom chorym na depresję też tak powtarzacie?

   Gdyby to były pojedyncze przypadki, to owszem można mówić o wykolejeńcach, zgniłych jabłkach itd. ale gdy problem dzieje się w zauważalnej społecznie skali, to takie tłumaczenie nie przechodzi.

   Coś poszło bardzo nie tak w wychowaniu młodych chłopaków. Osobiście stawiałbym na to, że rodzice po prostu nie poświęcali swoim dzieciakom wystarczająco dużo uwagi. Dziewczynki mogły to sobie odbić w późniejszym etapie życia, tj. zdobyć potrzebną uwagę choćby od dorastających rówieśników, natomiast chłopcy nie. I tak wyrosło nam pokolenie mężczyzn czujących się nikomu nie potrzebnych a wy dajecie im rady typu: idź na siłownię.

   Moim zdaniem tu potrzeba zrozumienia problemu, maksymalnego ograniczenia stygmatyzacji i szykanowania a przede wszystkim pomocy psychiatry i psychologa.

  •  

   @przegro_pisarz: Z dnia na dzień się nie zmieni.

   biedny Oskarek siedział na tagu

   Wyjaśnij mi mema z oskarkiem pls, bo nie znam

   @MyPhilosophy:Żeby to byli jacyś ludzie bez rąk czy nóg, albo co. Nie, wielu z nich to naprawdę normalnie wyglądający goście, problem jest w głowie, i tak jak ktoś napisał na początku - stare spier#$% ciągną tych ludzi w dół, zamiast im pomóc.

  •  

   @FlimboQuest: Depresja to prawdziwa choroba udowodniona naukowo. Nie wciągaj mnie w to, i nie obrażaj ludzi z prawdziwą depresją (chociaż uważam że tam też jest sporo marud usprawiedliwiających swoje wady depresją).

  •  

   : Z dnia na dzień się nie zmieni

   @Opornik: a po ilu latach? Bo po kilku miesiącach jest coraz gorzej i jakiego psychoterapeutę możesz polecić? Oskarek to po prostu ładny i młody chłopak co rucha od młodych lat miał dziewczyny, chodzi ja imprezy. Czasem przyjdzie się pożalić taki na tag, że nie chodzi codziennie na imprezy.

  •  

   @MyPhilosophy: Ale fikołek. Napisał typ, który ma tag na czarnej, ale musiał skomentować obrażając użytkowników. Właśnie podbudowałeś się w kółeczku wzajemnej adoracji z twórcą tematu. Normany, wy się niczym nie różnicie w spierdoleniu mentalnym od wielu przegrywów, poza tym że ruchacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Wegetujemy: Shit happens. Coś byś musiał wymyślić zamiast tych gierek, ale kim ja jestem żeby ci radzić.

  •  

   @Opornik: Czemu to akurat facet ma pracować nad sobą a kobieta ma leżeć i pachnieć? XD

  •  

   @Opornik:

   Chyba se jaja robisz? Wprost szykanujesz grupę mocno zaburzonych ludzi a potem jedziesz z tekstem

   Nie wciągaj mnie w to, i nie obrażaj ludzi z prawdziwą depresją

   Nie wycieraj sobie mordy udawaną troską o ludzi chorych psychicznie. Chcesz komuś dopiec żeby poczuć się lepiej i tyle.

   Depresja to prawdziwa choroba udowodniona naukowo.

   Masz w necie opracowania naukowe dotyczące dobrania odpowiedniej terapii (farmakoterapii i psychoterapii) w leczeniu tzw. inceli. Nic nie wiesz w temacie a pierwszy się wypowiadasz.

  •  

   @Wegetujemy: całe twoje pisanie to jedno wykluczające się pierdolenie.
   Wszystko Cię nudzi? To partnerka i seks też, nuuuuuda. Seks? Nuuuuda. Chodzenie z partnerką na spacer - nuuuuda. Robienie wspólnych rzeczy - nuuuuda. Przecież tylko byś spał...

   Samorozwój, nauka języków, zdrowa dieta, wszystko ładnie brzmi, tylko jest jeden problem - po co to?
   Po to żebyś nie miał smutnego jak pizda życia?

  •  

   @SebaD86: Dokładnie o to chodzi, jedno wyklucza drugie. Z tego nie da się wyjść.

  •  

   panów

   @Opornik: na "pana" to trzeba mieć albo wygląd albo pieniądze. A tu ani tego ani tego.

  •  

   @FlimboQuest: a co powiesz o ludziach którzy chcą 25-letniej dziewicy? Ich też trzeba leczyć farmakologicznie, czy można im powiedzieć wprost że są debilami?

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @SebaD86: Zależy od kontekstu. Każdy ma prawo mieć swoje wymagania, bo nie wiem chce żyć po Bożemu.

   Ale jeśli kontekst jest taki, że niedziewica jest zużyta i bezwartościowa to nazwanie idiotą jest raczej zasadne.
   Chyba że ta informacja stanowi tylko urywek z całej twórczości z której wyłania się obraz osobnika zaburzonego. Wtedy chyba najlepiej sobie odpuścić albo wspiąć się na wyżyny empatii i zaproponować leczenie.

  •  

   Kolejny miszczu który g@wno wie o kimś ale i tak wypowie się z założenia odmiennego

   @navaare: wystaraczy że bronisz tego zjebanego tagu więc jesteś przegrywem. Tyle w temacie

  •  

   Ale jeśli kontekst jest taki, że niedziewica jest zużyta i bezwartościowa to nazwanie idiotą jest raczej zasadne.
   @FlimboQuest: tak o to chodzi, nie o słowo Boże :)

   Taką j@bym Ci p@zdę za ten tekst do tamtego mirka że nie wstałbyś Alfo skWiała
   @navaare: oooo tak jestem samcem alfa hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) wy nie dość że jesteście przegrywami to jeszcze macie z głową i to fest :)

   Oooo... znalazłem kolejny obrazek przegrywów :)

   źródło: memprzegryw.jpg

  •  

   Taką j@bym Ci p@zdę za ten tekst do tamtego mirka że nie wstałbyś Alfo skWiała

   @navaare: chuja byś zrobił przegrywie, jak każy z was chuja robi codziennie xD

  •  

   - studiuje
   - próbuje rozmawiać z ludźmi
   I o dziwo nic się nie poprawiło w moim życiu. To, jak zacznę się uczyć języków to zdobędę znajomych, będę dobrze zarabiał?


   @przegro_pisarz: studiujesz i nie masz żadnych znajomych na roku? W grupie? Nie robicie razem projektów, sprawozdań?

  •  

   @Zaqwsxe:
   @SebaD86:

   Tag mnie mało obchodzi ale Wasze żałosne trolowanie jest zabawne jak i oranie Waszej głupoty

  •  

   @niochland: Zdziwiłbyś się na prawdę( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @navaare: dobra idź poznawaj dziewczyny z innych kontynentów siedząc w piwnicy, już mnie nie wołaj do swoich wysrywów

  •  

   @Zaqwsxe: Nie poddawaj się troluj do skutku haha

  •  

   @Opornik: Czyli ludzie wylądowali na tagu przegryw, bo czytali komentarze z tagu przegryw? XDDDD Jaki Ty masz pusty łeb. Ludzie NAJPIERW stali się przegrywami, a potem dopiero zaczęli odwiedzać ten tag

  •  

   studiujesz i nie masz żadnych znajomych na roku? W grupie? Nie robicie razem projektów, sprawozdań?

   @Zaqwsxe: i tu Cię zaskoczę są osoby, które nie mają znajomych na studiach. Jak się witałem to wszyscy mnie olali. Wszystko robię sam bo nikt nie chce ze mną.

  •  

   @dymitrop: tak, tylko na tym tagu zamiast otrzymać wsparcie i jakąś motywację, to znajdują tylko potwierdzenie swojego stanu i "zachętę" do trwania w nim

  •  

   @SebaD86: Co nie zmienia faktu, że OP to pedau

  •  

   Ok, robię przerwę od wykopu, wystarczy na dziś.
   Przepraszam wszystkich którzy się wkurzyli, nie sądziłem że to trafi w gorące, żadnych złych intencji nie miałem, chciałem tylko wyrazić swoją frustrację.

   Bądźcie w zdrowiu, łapcie kotka.

   źródło: kotek.jpg

  •  

   @negatyw_ny: Przecież tu nie chodzi o ruchanie czy jego brak.

   Problemem przegrywów jest właśnie to przeświadczenie, że seks jest ultymatywnym osiągnięciem, bez którego ich życie jest wybrakowane i w jakiś sposób muszą do niego dążyć.

   Gardzę przegrywami, nie aspołecznymi ludźmi, którzy mają problemy. Różnica jest taka, jak napisał OP i wiele innych osób w tym temacie.

   Świat, w którym jest Instagram, seksualizacja w mediach pokazuje wyidealizowane sfery życia niektórych osób nie jest czymś, za czym warto dążyć albo płakać, że się nie ma. Większość tego nie ma.

   I tak, seks jest super ale jeśli z jakichś powodów nie dane było go komuś doświadczyć - to nie powód, żeby zwalać winę na wszystkich innych. A ten tag właśnie to robi.

  •  

   Ok, robię przerwę od wykopu, wystarczy na dziś.
   Przepraszam wszystkich którzy się wkurzyli, nie sądziłem że to trafi w gorące, żadnych złych intencji nie miałem, chciałem tylko wyrazić swoją frustrację.


   Bądźcie w zdrowiu, łapcie kotka.

   @Opornik: Toxic loser

  •  

   W ogóle też uwielbiam "nie istnieje damski przegryw". Mam 18 letnią siostrę. Obiektywnie twierdząc, jest atrakcyjna, ale jest damskim przegrywem. Tak samo boi się świata, wszystkiego.

   @onpanopticon: To niech założy Tindera, wrzuci byle jaką fotkę, opisu nawet dawać nie musi. W tydzień dostanie tyle matchy i atencji od przystojnych facetów, że się skończy gadanie o damskim przegrywanie.

  •  

   @Opornik: Odnosząc się do całego wpisu.

   Tag #przegryw nie jest wypełniony przez samych przegrywów, mizoginów i inceli. Jest na nim bardzo dużo trolli, którzy dodają wpisy dla zabicia czasu, ponieważ całe to uniwersum przegranych mężczyzn jest zabawne. Określenie przegryw i incel przedostało się do mas, które traktują to jako rozrywkę, w końcu wyśmiewanie innych wśród "normików" jest czymś normalnym i działa to na zasadzie niskobudżetowych programów telewizyjnych. Pokazuje się kogoś gorszego od siebie dodając "Zobacz myszko jacy to są debile, gość nie ma pojęcia co robi." Podbijanie sobie EGO problemami tych słabszych jest na porządku dziennym wśród "normików" - w końcu ruchają, nie?

   Twoim wpisem tylko potwierdzasz wyśmiewanie problemu, który z roku na rok będzie coraz większy, ale uważasz się za kogoś kto czuje się lepszy od nich, tylko pod jakim względem? Seks może być fajny, ale musi on wynikać z pożądania i tej reakcji w mózgu jaką określamy "miłością". Bez tego seks jest tylko aktywnością fizyczną, która może zastąpić spacer, bieg. Przegrani potrzebują czegoś innego niż seks i tego nie dostaną, jeżeli nie spełnią pewnych wymaganych do tego kryteriów jakimi są:
   ATRAKCYJNOŚĆ FIZYCZNA,
   POZYCJA SPOŁECZNA,
   PIENIĄDZE.

   Każdy człowiek jest przekonany, że jego sukces wynika tylko z jego własnej pracy i żadne czynniki zewnętrzne mu w sukcesie nie pomogły, a nawet zagwarantowały realizację celów. Obecnie najlepiej mają osoby, które mają wypracowaną sytuację życiową przez rodziców, a polskie domy niewiele mają wspólnego z wychowywaniem wartościowej osoby.

   Świat działa na zasadzie "Yin i Yang". Gdzie jedna koncepcja istnieje, by druga też mogła być. Nie ma wygrywów bez przegrywów i na odwrót. Jedynym problemem jest rosnąca dysproporcja, która wynika z tendencji finansowej, która utrzymuje się od lat. Bogaci tego świata posiadają coraz więcej, a biedni coraz mniej. W świecie pieniądza to on ma największy wpływ jak wygląda Twoje życie, a ewentualne braki umiejętności w zarządzaniu nim co najwyżej sprawią, że utkniesz w miejscu, ale przynajmniej nie będziesz się cofać.

   Każdy człowiek rodzi się z pewnym potencjałem, ale jak przegapisz pociąg, to wylądujesz w wagoniku z przegrywami. To jest jak ze startem samolotu, w momencie gdy uświadamiasz sobie, że czas gdy można było podjąć decyzję o zmianie minął i wyjście z przegrywu będzie już tylko katastrofą, to popadasz w obłęd i choroby psychiczne wynikające ze świadomości jaką zyskałeś, a tych rzeczy o których marzyłeś nigdy nie doświadczysz, bo one dzieją się za czasów nastoletnich, a nie w później dorosłości.

   Nie generalizuj tak, bo każdy piszę swoją historię, a Ty wsadziłeś wszystkich do jednego worka i próbujesz wmówić, że każdy jest taki jak Ty mówisz, a grubo się mylisz.

  •  

   Przepraszam wszystkich którzy się wkurzyli, nie sądziłem że to trafi w gorące, żadnych złych intencji nie miałem, chciałem tylko wyrazić swoją frustrację.

   @Opornik: Ale virtue signalling ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak frustruje cie fakt, że w internecie anonimowość pozwala ludziom wyrzucać z siebie skrajne opinie oraz trollować to ta przerwa na pewno dobrze ci zrobi. Doradzam też przyjrzenie się zagadnieniu inceli nie tylko z punktu wykopowego. Temat ciekawy i ważny społecznie. Miłego popołudnia !

   I tak, seks jest super ale jeśli z jakichś powodów nie dane było go komuś doświadczyć - to nie powód, żeby zwalać winę na wszystkich innych. A ten tag właśnie to robi.

   @MyPhilosophy: No tak, tutaj racja. Tag mógłby być ciekawym miejscem do wymiany doświadczeń i wspieraniu się w próbach poprawy swojego życia, bo stety albo niestety - wiele spostrzeżeń jest absolutnie słusznych.
   Ale jest opanowany przez trolli i ludzi z zaburzeniami ze spektrum narcyzmu, którzy po prostu uwielbiają się taplać w tym bagienku. To jest ciężki temat do pracy dla bardzo wykwalifikowanego specjalisty. HealthyGamerGG niesamowicie ogarnia te zagadnienia, warto posłuchać by poszerzyć światopogląd.

   Osobiście nie podoba mi się tylko to co zrobił Opornik, czyli wrzucanie wszystkich do jednego worka. Wielu ludzi nad sobą pracuje, idzie lepiej lub gorzej, wielu startuje naprawdę z gównianego poziomu i robi co się da. Krzywdząca generalizacja.

  •  

   @ExitMan: Równocześnie widzę popełniłeś mądry wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: ExitMan
  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

   +: SebaD86
  •  

   @Nester86: I na sam koniec wchodzi Wielad, cały na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakim ty musisz być na co dzień smutnym człowiekiem, że nawet po banie wracasz tutaj odwalać tą samą żenadę.

  •  

   @negatyw_ny

   Ale jest opanowany przez trolli i ludzi z zaburzeniami ze spektrum narcyzmu, którzy po prostu uwielbiają się taplać w tym bagienku.
   No właśnie i 90% contentu na tagu to są treści tych ludzi, a ty mówisz żeby nie generalizować. Jak widzisz 90% gówna, to zakładasz ze tag to gówno.

  •  

   @Opornik: byc #przegryw to gorsze niz rak z przerzutami. Pluje na smierdzieli

   +: SebaD86, Grx
  •  

   @Opornik: ogółem od zawsze się czułem życiowym przegrywem, nie podoba mi się mój wygląd, mój ton głosu, dziecinna twarz itd., od zawsze miałem też kompleksy dotycząca bycia nic nie wartym śmieciem, któremu nic od życia się nie należy i fakt że jestem sam podświadomie odczuwałem jako lepszy dla społeczeństwa, bo nie marnuję komuś życia własną osobą.

   Wszedłem na tag przegryw szukając wsparcia ludzi z podobnymi problemami, może jakichś rozwiązań bardziej realnych od memicznego już "uderzenia pięścią w stół". Długo tam nie wytrzymałem, stwierdziłem że nawet ja nie jestem aż tak spierdolony.

   Wciąż jestem życiowym przegrywem, ale przynajmniej zdaję sobię sprawę, że jestem nim z własnej winy, a nie dlatego, że rodzice nie byli bogaci/supermodelami/nie mieszkali w mieście miliard mieszkańców + w dzielnicy klubowej, ani nie jest to wina też tego, że nie mam 2 metrów wzrostu i kwadratowej szczęki. Moje spierdolenie jest moją winą o podłożu psychicznym i tyle, muszę sam z nim walczyć.

   Swoją drogą, zapytałem ich kiedyś co by zrobili jakby już byli w związku z szarą myszką 11/10, która trzymała dla nich swoje dziewictwo itd. reszta cech co wymieniają, trzymaliby je w piwnicy, bo jakby zobaczyła osobę 10 cm wyższą na ulicy to by rozdarła ciuchy i zaczęli się ruchać na ulicy? No jakoś nie dostałem odpowiedzi.

  •  

   @SebaD86: Nie sposób się nie zgodzić. Natomiast czy trzeba o tym tworzyć triggerującego posta, używając zupełnie innych tagów i prowadzić atencyjną dyskusję w celu połechtania sobie ego ? Czy na co dzień chodzisz między bezdomnymi z koszulką "mam mieszkanie i nie piję, 90% z was to nieroby" i grasz na trąbce w celu dowartościowania się ?
   A generalizacja mnie wkurza, bo potem randomowa osoba wrzuca wszystkich do jednego wora i chcesz podyskutować, to cię od razu od przegrywa i piwniczaka zwyzywają, bo przecież każdy przegryw siedzi w piwnicy.

  •  

   @yasiu94: mam to samo, uważam że realnie wykop potrafi zepsuć mózg, ja tutaj nabawiłem się fałszywych przekonań odnośnie kobiet - tego że wszystkie lecą na chadow, wykorzystaja Cię i znajdą lepszego bolca. Czuje ze długo mi zejdzie wyleczenie się z tego

   +: Grx
  •  

   Oni są doskonali

   @wykolejony: Mam 2cm za mało w obwodzie nadgarstka, przegrałem życie, czego nie rozumiesz oskraku?

   pokaż spoiler xDD Naprawdę był taki wpis, chłop się żalił, że jest "wristcelem". Debile którzy o swoje nieudacznictwo oskarżają każdego dookoła, pewnie jest tam kilka osób z problemami psychicznymi, ale z tym się idzie do specjalistów a nie siedzi w tym toksycznym szambie.

  •  

   @wykolejony:

   widuje pary gdzie chłop ma 160cm
   Mężczyźni mający 160cm stanowia mały procent populacji wiec nie możesz wiedzieć ich zbyt wielu, a tym bardziej w zwiazkach. O ile specjalnie się dla ciebie nie gromadzą w jednym miejscu to prawdopodobnie masz urojenia normikoidalne lub nie umiesz ocenić wzrostu.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Co to za wysryw? xD Dlaczego po prostu nie wrzucicie tego tagu na czarną? Jeśli naprawdę jest tak jak wierzycie, że nikt tu nie chce pomocy, ani nawet nie próbuje polepszyć swojej sytuacji (co jest gówno prawdą) to dlaczego w ogóle dajecie o to jebanie? Słowem, jaki jest cel we wrzucaniu tego typu memów i zaczynaniu gównoburzy? Macie za dużo czasu?

   @Victus_est_in_vita: po prostu chcą się dowartościować

  •  

   @negatyw_ny

   A generalizacja mnie wkurza, bo potem randomowa osoba wrzuca wszystkich do jednego wora
   No i tak działają przegrywy, wrzucając wszystkie kobiety do p0lek, a wszystkich co ruchają do oskarków i Julek. I zwalają wszystko na blackpill i inne wymyślone gówna.

  •  

   @SebaD86: Przecież już to napisałem, jako zarzut do twórcy posta. Że robi dokładnie to samo.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   Wszystko Cię nudzi? To partnerka i seks też, nuuuuuda. Seks? Nuuuuda. Chodzenie z partnerką na spacer - nuuuuda. Robienie wspólnych rzeczy - nuuuuda. Przecież tylko byś spał...

   @SebaD86: Akurat partnerki ani seksu nigdy w życiu nie miałem, więc nie wiem czy i jak szybko by mi się to znudziło.
   Obecnie nie widze żadnego szczególnego sensu w życiu (przynajmniej swoim), stąd ciągła chęć wyłączania się z życia. Inni robią to zapijając się alkoholem lub biorąc narkotyki, a ci najodważniejsi robią magika. Ja wyłączam się poprzez spanie, bo nie lubie alkoholu ani narkotyków.
   Jedyny sens życia na tym naszym świecie, jaki przychodzi mi do głowy, to miłość, najlepiej taka odwzajemniona. Być może się mylę i wydaje mi sie tak tylko dlatego, że nigdy jej nie doświadczyłem. Może nie ma żadnego sensu. Jak wiadomo pragniemy tego, czego nie mamy. Nie wiem. Wiem tylko, że nigdy prawdziwej miłości nie doświadczę, ponieważ na to nie zasługuję pod wieloma względami, pogodziłem się z tym. Ludzie mówią "Hej, graj tymi kartami, które masz!", no cóż, niektórzy dostali tak słabe karty, że nie mają ochoty nimi grać.

  •  

   @Opornik: tak i to przegrywy też zmanipulowały statystyki, z których wynika, że brzydcy i niscy faceci ludzie są częściej singlami, samotni, mają 20 par na tinderze od grubych świń i częściej popełniają samobójstwa.

   Nic takiego nie ma miejsca, liczy się charakter xD

  •  

   Taka prawda o 90% panów spod tagu przegryw. Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach, masturbować się do własnego nieszczęścia w towarzystwie podobnych do siebie.

   @Opornik: No niesamowite wszak nie ma takiego problemu w obecnym społeczeństwie. To wszystko urojenia i nie ma to miejsca - to wina tych gości że nie dostosowali.

  •  

   @Opornik: top meme panie pomocniku, masz pan jeszcze jedno.
   I ogólnie globalne tendencje >>> dowód anegdotyczny.

   źródło: indeks.jpg

  •  

   @wykolejony: prychnęłam mocno. Mój nowy ulubiony memixxxx ʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   @navaare: a czemu miałoby potępić? Przecież te protesty były słuszne, sam na nich byłem. Tak dobrze Ci pod butem pisu?

  •  

   To prawda, siedziałem kiedyś na jednym chanie i byłem w szoku ile autentycznie zajebiście wyglądających facetów nie mogło sobie poradzić z laskami. Tylko że zamiast nad sobą pracować, zasypują ich tysiącem debilnych memów.

   @Opornik: tak sobie rozmawiam z facetami na tinderze ostatnio i z 70% przypadków tam nawet nie potrafi poprowadzić rozmowy. Czy więcej niż jednej rozmowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niezależnie od wyglądu.

   +: SebaD86
  •  

   @Opornik: Stara zasada, narzekać i gadać jest znacznie łatwiej niż coś robić i zmieniać swoją sytuację.

   +: SebaD86
  •  

   mi bardzo pomogły książki i seriale (humor sytuacyjny), trochę na siłkę chodziłem, ale bez szaleństw, podczas rozmów dziewczyny wielokrotnie zwracały mi uwagę, że fajnie się gada i są przy mnie wyluzowane, chciały więcej

  •  

   @Wegetujemy: Sam się wpedzasz w sytuacje depresyjne z góry wybierając to łatwiejsze wyjście "nic nie robienia" i dziwisz się czemu żadna dziewoja nie przyjmie tego daru spierdolenia?
   Przy okazji, błędnie zakładasz, że to by naprawiło wszystkie twoje problemy.
   Zacznij coś robić w życiu.
   Doznaj porażek ale i też pozwól byś poznał siebie i pewnie coś ci się spodoba.

   Dopiero jak poprawisz swoje życie i sam się polubisz to druga osoba będzie jedynie dodatkiem a nie rozwiązaniem sytuacji.

   Obecnie, pewnie kilka porażek (lub nawet jedna, związana z tym biciem w szkole) doprowadziła do tego, że się poddałeś i nawet nie próbujesz bo tak łatwiej.

   Nie ma innej, złotej porady niż zacznij coś robić poza gniciem w domu patrząc się w ścianę/TV/monitor bez celu.

   +: Grx, SebaD86
  •  

   tag na czarno listo, ale spróbuj uprawiać sport i uczyc sie jezykow z zaawansowana depresja. czesto szkola/praca to maksimum jakie mozna z siebie w takim momencie wykrzesac

  •  

   @addendum: przebywać wśród przegrywów żeby wyjść z przegrywu to jak siedzieć z samobójcami żeby wyjść z depresji.

   Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak któryś znajdzie się na tym tagu co z tego przegrywu zacznie wychodzić, to cała banda każe mu wypierdalać z tagu, bo z automatu staje się normikiem.

  •  

   @niochland: ludzie którzy nie mają nic do stracenia potrafią być kompletnie nieprzewidywalni

  •  

   @Opornik: przecież cały ten tag opiera się na tym, żeby przypadkiem nikt się z niego nie wydostał. Krzyczenie o czarnej pigułce, segregowanie ludzi na "my" - przegrywy i "oni" - inni.

   +: SebaD86
  •  

   Bawi mnie takie przekonanie, że każdy kto nie ma dziewczyny i na tym polu mu gorzej idzie to od razu jakiś śmierdzący piwniczak, który nic nie robi i tylko krzyczy, że loszki to coorvy

   @Cyprok: Ale przecież to przegrywy sami określają siebie właśnie "przegrywami" tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie ruchają... To jest jeden z powodów, dla których ludzie się z nich śmieją - nie dlatego, że im w życiu nie wychodzi, bo to akurat smutne, tylko przez ich idiotyczne poglądy typu właśnie "jak nie ruchasz, jesteś nikim" oraz właśnie "wszystkie loszki to coorvy".

  •  

   @Opornik: jako stały bywalec świętego tagu stwierdzam, że największym problemem są spermiarze "łeeeeeeeeee nie dali mi nigdy" xD

  •  

   @Opornik: to nie tak Mordeczko, lubie ten tag, bo w tej chwili wiem jak niektórzy mogą się czuć - zawsze byłem
   najbardziej lubianą osobą w szkole, mnóstwo znajomych i aktywności.

   nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania u kobiet - przeruchalem dziesiątki lasek

   w tej chwili ? siedze przed kompem i zgarniam te 20k jako programista
   i co z tego ? straciłem kompletnie wszystkie zainteresowania, nawet nie wiem kiedy to się stało

   jest jeden odcinek southpark który odzwierciedla trochę to jak się czuję i jak widzę świat

   https://www.southparkstudios.com/episodes/pxvz34/south-park-you-re-getting-old-season-15-ep-7

   niektórych ludzi coś takiego nie dotyka
   zostają sobą na całe życie

  •  

   @Pantegram:

   Ale przecież to przegrywy sami określają siebie właśnie "przegrywami" tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie ruchają... To jest jeden z powodów, dla których ludzie się z nich śmieją

   Pewnie dlatego, że w jakimś sensie to jest element przegrywu, a społeczeństwo da ci to do zrozumienia prędzej czy później - przecież prawictwo mężczyzn to często popularny temat do żartów, social media non stop cię bombardują wszystkim co związane z seksem, nieraz tu ktoś napisze "no nie rozumiem jak można mieć z tym problem (tzn. z zaruchaniem) itd." i taki człowiek zaczyna myśleć w ten sposób. Nie mówię, że to prawidłowe, ale też rozumiem, że ciężko się od tego odciąć i udawać, że wszystko ok.

  •  

   @Pozytywny_gosc

   samotni, mają 20 par na tinderze od grubych świń
   Samotni, bo nie mają szacunku do kobiet, nawet tych "grubych świń" och jakie to zaskakujące ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @SebaD86: no właśnie to taki dziwny paradoks, bo nie mają szacunku a kobiety przecież takich lubią, dynamicznych bad boyów, takich co leją i co zostawią po urodzeniu dziecka. A jak facet jest miły i się stara to "nie wiem co czuje, chamski kolega z pracy mi się podoba, zrobmy sobie przerwe"

  •  

   @Pozytywny_gosc bo na obraz partnera składa się calokształt. Jeden lubi ogórki, drugi gospodarza córki jak mawia słynne powiedzenie. Jeden lubi ostre laski, drugi szare myszki.
   Miałem w liceum kumpla, taki dynamiczny Oskarek, może 8/10. Wzdychało do niego pół klasy, nawet nasza wychowawczyni (to nie bait). A on co? W drugiej LO wybrał sobie na pannę taką szarą myszkę 5/10 z równoległej klasy. Są ze sobą już jakieś 15 lat, kilka lat po ślubie, dwójka dzieci. I co? I nic. Kiedyś się nawet z kumplami zastanawiałem czemu Łukasz (tak miał na imię) ma tak przeciętną pannę. No zakochał się i co zrobisz. Czymś go urzekła.

  •  

   Taa, jasne, a ci którzy mają mordy jak zakapiory i ruchają to pewnie dlatego że są bogaci, co nie?

   @Opornik: Morda zakapiora, to jest morda atrakcyjna.

  •  

   @Opornik: Czy wy na poważnie bierzecie tag dla osób, które chwilowo mają spadek emocji lub trollują dla zabawy? xD Przecież tam większość ich wpisów nie ma logicznego sensu, bo są pisane dla czystej rozrywki

  •  

   @SebaD86: a ja mam kumpla 160cm, jest niski, dynamiczny, ma zakola, mało zarabia. Co tydzień rucha inną modelkę i julkę.

   Jak już wymyślasz bajki to bierz przykład ze mnie i bardziej się postaraj

  •  

   @SebaD86: Fajnie, ale płcie różnią się pod względem postrzegania atrakcyjności. Mężczyźni są bardziej elastyczni i skłonni do kompromisów w tej kwestii niż kobiety, dla których uniwersalnie liczy się atrakcyjność fizyczna i status (są w końcu "strażniczkami genów"), dopiero potem charakter. Jeżeli kobieta zmuszona jest do obniżenia wymagań (bo np. sama nie jest atrakcyjna), to i tak zawsze wybierze najlepszą, dostępną dla niej opcję. Więc takie ckliwe historyjki to zdarzają się raczej tylko w jedną stronę.

  •  

   @Opornik: to jest niesamowicie idiotyczna i frustracjogenna nitka, gratulacje

  •  

   Próbowałeś zagadywać do lasek spotkanych na przystanku?

   Tostuję w tej nitce tylko po to, żeby był taktyk z dowodami na tępotę normictwa xD

  •  

   @Pozytywny_gosc ale to nie bait ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   Ale przecież to przegrywy sami określają siebie właśnie "przegrywami" tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie ruchają... To jest jeden z powodów, dla których ludzie się z nich śmieją - nie dlatego, że im w życiu nie wychodzi, bo to akurat smutne, tylko przez ich idiotyczne poglądy typu właśnie "jak nie ruchasz, jesteś nikim" oraz właśnie "wszystkie loszki to coorvy".

   @Pantegram: W wielkim błędzie jesteś. Nie chodzi o sam seks, to może mieć każdy debil z 200 zł w portfelu. Chodzi o wzajemną miłość i akceptacje drugiej osoby, przynajmniej tak jest w moim przypadku.

  •  

   Więc takie ckliwe historyjki to zdarzają się raczej tylko w jedną stronę.

   @chlebzmusztarda: dokładnie, wystarczy się uważnie rozglądać po ulicy - w 99% pary są albo w zbliżonej katogorii mordowej i facet wyższy o 10-15 cm, albo facet atrakcyjny a baba ulana, gruba. Bardzo bardzo rzadko można zobacyzć brzydala z fajną dziewuchą, albo niższego/równego wzrostu faceta z dziewczyną

  •  

   @Wegetujemy: @Cyprok Społeczność inceli/przegrywów nie jest piętnowana dlatego, że gromadzi ludzi, którzy są w kryzysie z powodu niepowodzeń w życiu uczuciowym...

   Tak jak nie każdy jest programistą 15k, tak niestety nie każdemu jest dane znaleźć w młodym wieku miłość swojego życia. Cała masa ludzi ma ten problem, że albo nie może sobie nikogo sensownego znaleźć, albo tkwią w nieudanych związkach... Problemy w życiu uczuciowym są niestety powszechne, przez to dość normalne i tylko jakieś najgorsze zakompleksione dzbany mogą się z tego śmiać...

   Problem z tą społecznością jest taki, że ona przyciąga ludzi normalnych, którzy mają doła, a następnie proponuje tym ludziom totalnie niekonstruktywne i toksyczne metody radzenia sobie z tym dołem, ciągnąc ludzi na dół zamiast w górę... Oprócz ludzi normalnych gromadzi też ona ludzi toksycznych, szerzących bardzo szkodliwe ideologie pod obrzydliwym płaszczykiem pseudopomocy...

   I tak gość, któremu właśnie rozpadł się związek, ma złamane serce, które próbuje wyleczyć, może od przegrywów dowidzieć się, że laska go rzuciła, bo nie miał kwadratowej szczęki, 180 cm wzrostu i za dobrze ją traktował... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co może wydawać się miodem na zbolałe serce, ale na dłuższą metę bardziej szkodzi niż pomaga - zwłaszcza, że incele jeszcze głoszą, że np. wszystkie kobiety zdradzają "bo taka ich hipergamiczna natura i gadzi mózg", czy że jak jesteś miłym chłopakiem, to nie masz szans na miłość, bo wszystkie laski lecą tylko na bad boyów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ten ruch to psucie dobrych facetów, którym pierze się mózgi szkodliwymi bzdurami wykorzystując to, że akurat potrzebują pocieszenia i wsparcia... Zaszczepia nieufność i pogardę do wszystkich kobiet na takiej głupiej zasadzie "jak nie chcesz być odrzucony, to się po prostu nie zakochuj" zamiast uczyć asertywności czy rozpoznawania przemocy psychicznej...

   Z tych kanałów które śledzę i które starają się pomóc ludziom po często traumatycznych rozstaniach nikt np. kobietom nie wmawia, że ostatni związek był fatalny, bo po prostu wszyscy faceci to dupki i trzeba z tym żyć, albo "bo najwyraźniej taka już jesteś, że tylko faceci skłonni do przemocy będą się tobą interesować" tylko omawiają np. metody manipulacji, jak rozpoznać (i unikać) toksycznych ludzi, jak stawiać swoje granice w związku tak, by nie dać sobie wejść na głowę, ale też nie kłócić się zażarcie o byle pierdołę...
   U inceli tego nie ma. Jest prosta odpowiedź: "związek nie wyszedł, bo wszystkie baby to podłe manipulantki", a to nieprawda... Łatwo to wmówić ludziom, którzy akurat na podłą manipulantkę trafili... Wbijanie jednak komukolwiek do głowy, że prawdziwa miłość nie istnieje, nikomu nie można ufać, przywiązanie i poświęcenie w związku to oznaka słabości itd. nie ma szans komukolwiek pomóc, a jedynie zaszkodzi.

  •  

   Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach

   @Opornik: Ja chcę pomocy, nie lubię siedzieć i się nad sobą użalać. Zafundujesz mi przeszczep włosów by rozwiązać problem zakoli? Udowodnisz, że zamiast robić wpis dla atencji, to chcesz rzeczywiście pomóc.

  •  

   Problem z tą społecznością jest taki, że ona przyciąga ludzi normalnych, którzy mają doła, a następnie proponuje tym ludziom totalnie niekonstruktywne i toksyczne metody radzenia sobie z tym dołem, ciągnąc ludzi na dół zamiast w górę

   I tak gość, któremu właśnie rozpadł się związek, ma złamane serce, które próbuje wyleczyć, może od przegrywów dowidzieć się, że laska go rzuciła, bo nie miał kwadratowej szczęki, 180 cm wzrostu i za dobrze ją traktował

   @Pantegram: Nie znasz kompletnie uniwersum przegrywu, normiki są aktywnie wyganiani z tagu, tworzysz coś co dzieje się tylko w twojej głowie

  •  

   @m0rgi:

   Sam się wpedzasz w sytuacje depresyjne z góry wybierając to łatwiejsze wyjście "nic nie robienia" i dziwisz się czemu żadna dziewoja nie przyjmie tego daru spierdolenia?

   Pogodziłem się już z tym, że ze swoimi cechami fizycznymi nie znajdę nigdy normalnej dziewczyny, choćbym zmienił się o 180stopni w dynamiczniaka z poczuciem humoru. Musiałbym zejść z wymaganiami do poziomu poparzonej grubaski albo matki z dzieckiem po sebastianie. Zamiast tego już wolę faszerować się hamującymi popęd lekami do końca życia. Ja też mam swoją godność.

   Przy okazji, błędnie zakładasz, że to by naprawiło wszystkie twoje problemy.

   Nigdzie tak nie napisałem. Jak wyżej, pogodziłem się z tym i wiem, że z tego nie da się wyjść.

   Zacznij coś robić w życiu.
   Dopiero jak poprawisz swoje życie i sam się polubisz to druga osoba będzie jedynie dodatkiem a nie rozwiązaniem sytuacji.
   Obecnie, pewnie kilka porażek (lub nawet jedna, związana z tym biciem w szkole) doprowadziła do tego, że się poddałeś i nawet nie próbujesz bo tak łatwiej.


   Nie ma innej, złotej porady niż zacznij coś robić poza gniciem w domu patrząc się w ścianę/TV/monitor bez celu.

   Piszesz to do kogoś, kto ledwo wytrzymuje pracę w kołchozie. Jestem wycieńczony psychicznie i fizycznie. Po pracy nie mam nic, co sprawiałoby mi przyjemność, żadnego hobby, nic. Nawet żadnego pomysłu co mogłoby czymś takim być. Dlatego wolę się położyć i przespać całą resztę dnia, bo wtedy przynajmniej uwalniam się od zmartwień i depresyjnych myśli. Nie mam nadziei na lepsze jutro. Nie zmuszę się nagle do nauki programowania, bo ani nie jestem na to wystarczająco inteligentny, ni nie uważam, że jakkolwiek by mi to pomogło. Przez swój wygląd i tak zawsze będę samotny.

  •  

   @Pantegram: To nie jest tak, że oni to sobie z dupy wyciągają. Blackpill nie wziął się znikąd, jest wiele badań potwierdzających blackpill. Fatalny stan rynku matrymonialnego i inflacja hipergamii to też nie wymysł przegrywów. Sytuacja ta dzieje się nie tylko w Polsce, patrz Korea południowa. Tam faceci już całkiem się poddali i skupili na 2d, czego skutkiem jest ten kryzys demograficzny u nich.

  •  

   Wy nie chcecie pomocy, wy chcecie siedzieć i się nad sobą użalać, pitolić o zakolach i innych głupotach

   @Opornik: ja się nie użalam ani nie obwiniam wszystkich wokół za swoje niepowodzenia, zresztą kto niby chciałby mi pomóc, jak nikogo nie obchodzę?

  •  

   @wykolejony: jasne, praca nad sobą zwiększa szanse znalezienia partnera, ale tego nie gwarantuje. Mimo wszystko trzeba przyznać, że brzydki ryj jest pewnym ograniczeniem. I jeżeli ktoś dużo pracy włożył w to, by być lepszą osobą, lecz nic to nie daje, to można być czasem sfrustrowanym.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @Opornik: nie rozumiesz n0ooo00ormiku hurr durr

   Taki jeden Maciek w piątej klasie podstawówki powiedział mi że mnie nie lubi, takie rany nie goją się już nigdy. A teraz idę z wykopa bo mam dziś zapierdol na netflixie.

  •  

   @Wegetujemy: Przestań się sam wpędzać w dodatkowy marazm i serio zacznij cokolwiek robić poza spaniem.
   Nie dla każdego celem w życiu musi być druga osoba.
   Może lepiej pomyśleć o swoim samorozwoju?
   Po co pracujesz? Co robisz z zarobionymi pieniędzmi?

   Masz komórkę, wyjdź na dwór i zacznij robić zdjęcia które możesz później obrabiać w komputerze. Załóż profil na Instagramie i tam je publikuj.

   Zacznij codziennie robić po 50 pompek i przysiadów. Kup hantle. Zapisz się do lokalnej siłowni.
   Uwierz, że inni mają w ciebie wyjebane i możesz tam wyglądać jak quasi modo a i tak nikt nic nie powie.

   Pamiętaj, że nie wszystko musi mieć jakiś cel. Ważne by cokolwiek próbować.

   Gadanie i użalanie się nad sobą jest najłatwiejsze. To taki easy mode w życiu gdy tylko egzystujesz. Jeszcze sobie na cheatach latasz bo ten easy mode lekami dopomagasz.

  •  

   @m0rgi: Przez chwile poprawił mi się humor. Przejrzałem wszystkie rady w tym poście i tak sobie porównałem, że w sumie ich autorzy, to troche taka matka Adasia Miauczyńskiego z filmu dzień świra XD

  •  

   @Wegetujemy: Czyli jak zwykle, rozumiem, że wybierasz łatwiejsze wyjście nic nie robienia i narzekania na swój los jakby kogokolwiek kolejny narzekacz interesował.
   Nie pisz już więcej i wegetuj dalej. Ja się poddaje bo to jak rzucanie grochem o ścianę.

  •  

   @m0rgi: To może na chwilę odwrócimy role, powiedz mi co tobie sprawia przyjemność w życiu? Co jest taką blokadą przed beznadziejnością, która sprawia, że chce ci się żyć?

   pokaż spoiler Nie chciałem cie urazić. W tym momencie przecież nie robie "nic". Piszę tutaj z ludźmi, socjalizuje się, tak?