Wpis z mikrobloga

@Estewar: Jednak to "smyranie paluchami po szkle" może się komuś przydać, tak jak np popularyzacja programowania w pewnym momencie przybrała znaczne rozmiary i powstało bardzo dużo materiałów i pomocy edukacyjnych, tak wydaje mi się, że teraz następuje w elektronice, co widać po tego typu aplikacjach albo ułatwieniom w postaci Arduino.
@Estewar: Oczywiście, jak już coś z tej dziedziny umiesz to wiadomo jest to tylko ciekawostka, bo używanie tego raczej byłoby krokiem wstecz, no i na pewno do nie wszystkich trafi np do mnie nie trafia nauka programowania w formie przypominającej grę, a są takie.
@Brak_Nicku_Na_Wykopie: Wolałbym po prostu, żeby ludzie, którzy to skonstruowali, zajęli się tworzeniem prawdziwej wirtualnej rzeczywistości, w której mógłbym spędzić miłe chwile oglądając nieistniejące światy niż żeby robili kolejne mało przydatne zabaweczki.
@Estewar: Ale z tego co widzę oni nie robią projektów z wirtualną rzeczywistością (virtual reality), a rzeczywistością rozszerzoną (augmented reality), obejrzałeś ten filmik do samego końca?

PS A widzisz, a ja zdecydowanie wolę to czym oni się zajmują niż ludzi którzy próbują tworzyć prawdziwe wirtualne światy.