Wpis z mikrobloga

@twoi_oyciec: podoba mi sie twoje myslenie, tym sposobem zapetlamy kolo, zupelnie jak w USA gangi, ktore nonstop musza pomscic kogos( ͡° ͜ʖ ͡°) ja raczej bym wytknal polakom brak logicznego myslenia
@warnolek: proponuje nie stosować takiego zachowania do innych osób a potem wymagać tego samego, nie mówię konkretnie o tobie ale ogół jednak lubi wyśmiewać ludzi uczących sie polskiego zwłaszcza jak maja gorsza sytuacje finansowa
@warnolek: Zresztą frustracie, ja nigdzie nie napisałem, że "SŁABY angielski obu osób na tym screenie przyprawił mnie o udar mózgu", tylko że "angielski obu osób na tym screenie przyprawił mnie o udar mózgu" i chodziło mi konkretnie o podwójne zaprzeczenia i "how you could you not". Ale co się zesrałeś to twoje, więc gratuluję problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@warnolek: To teraz jeszcze polski poćwicz bo czytanie ze zrozumieniem i interpretowanie tego co do ciebie mówię sprawia ci niemałe problemy. Może właśnie wykop jest twoją metodą nauki polskiego, najważniejsze jest pisanie, rozmowa, generalnie praktyka. Przeczytaj siedem razy co napisałem tutaj:

Zresztą frustracie, ja nigdzie nie napisałem, że "SŁABY angielski obu osób na tym screenie przyprawił mnie o udar mózgu", tylko że "angielski obu osób na tym screenie przyprawił mnie o