Wpis z mikrobloga

Jeszcze 10 dni pracy realnych w mojej kontraktornii w tym miesiący. Według umowy o pracę mam miesięczny okres wypowiedzenia, więc nawet gdybym dostał wypowiedzenie w styczniu to wg prawa pracy będę pracować do końca 28 lutego. A dokładnie wtedy minie mi równy rok pracy. Po 3 latach i 8 miesiącach pracy jako Java Dev i bujania się po pośredniakach pracach w Sprintach był to fajny okres pracy, ale będę szukać koniecznie czegoś gdzie nie ma Sprintów, projektów z góry sprzedanych z określoną datą na dowożenie, siedzenia nadgodzin i tym podobnych rzeczy. Będę celował w stanowiska typu Jira Admin/Scrum Master/Analityk IT/Security Analyst/Project Manager itp. Nie dla mnie to wszystko było, nie na mój łeb i nerwy...

#pracbaza #programowanie #pracait #korposwiat #psychologia
  • 9
będę szukać koniecznie czegoś gdzie nie ma Sprintów, projektów z góry sprzedanych z określoną datą na dowożenie, siedzenia nadgodzin i tym podobnych rzeczy


@jaca_66: Chyba nie ma nigdzie takiej pracy - zawsze jest jakiś deadline.
@jaca_66 jak nie lubisz sprintów i scrum masterów, to szukaj projektu gdzie masz maintenance i bugfixig. Robisz swoje, nikt się nie #!$%@?, bo nie chce mieć do czynienia z Twoim bugiem, każdy ma swojego. Demo przed klientem nie ma, sprintów nie ma, daily co 2 dni, tylko z czystej formalności, bo nikogo nie obchodzi co powiesz. Najwyżej jak będziesz robił buga za długo, to ktoś się zapyta jak leci, ale zawsze możesz