Wpis z mikrobloga

Czas odnieść się do manipulacji, które padły pod moim adresem.

Ciągle podważa się mój NOP. Wrzucam w załącznik przyjęcie zgłoszenia.

@muckfods jeżeli chcesz udowodnić, że kłamię, daję ci szansę:

W sekcji komentarzy ustalmy termin kiedy będziesz w Gdańsku, razem udamy się do punktu szczepień i przy tobie zostanie wszystko zweryfikowane przez lekarza.
Jest jednak pewne ale, całość będzie nagrana i wrzucona do internetu, a ty pokażesz mordę do kamery.

Zapraszam też @BeSmarter @washingtonbullet @endipek i każdego innego trolla który zarzuca mi kłamstwo do Gdańska - umówmy się NIE NA PW, ale w komentarzach i każdy pokazuje mordę do kamery i idziemy do punktu szczepień.

#covid19 #koronawirus #szczepienia #medycyna #zdrowie #bekazpodludzi

Załączam fotę zgłoszenia - według jednego z tych imbecyli, NOP nie został przyjęty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do trolli: zapraszam do Gdańska - sekcja komentarzy czeka.
Pobierz l.....z - Czas odnieść się do manipulacji, które padły pod moim adresem.

Ciągle po...
źródło: comment_1638652409oZEvOjfrUeedEZmiYjvFOc.jpg
  • 62
@lepiszcz teraz to jestem mega ciekawy, zgłosiłeś NOP,ale wszyscy wysylaja cię na szczepienie, miałeś mieć operowana przepuklinę ale biegasz kilkanaście kilometrów, jak dzwoniłeś to akurat na ALERGOLOGII lekarz musiał reanimować, chcesz to pakuj mandzur i wbijaj do Lublina, naprawdę pomożemy bo bajzel macie na tym pomorzu niezły
jak dzwoniłeś to akurat na ALERGOLOGII lekarz musiał reanimować,


@MlemBlep: O alergologii możesz poczytać tu: https://www.wykop.pl/artykul/6379261/zamiast-diagnostyki-nop-lekarz-probuje-wcisnac-szczepienie/

Co ciekawe, w lipcu trafiłem do UCK KOR ze złamaniem ręki - nie przyjęli mnie nawet na RTG. :P
Banalne złamanie które wymagało tylko opakowania w longetę omal nie skończyło się operacją bo się przemieściło. Później trafiłem na 3 walniętych ortopedów, aż potem w końcu na genialnego, który jest lekarzem sportowym. Ręka w stanie idealnym,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lepiszcz: Ale nic co mi pokażesz w realu nie zmieni mojego zdania. Jakbyś miał podejrzenie zapalenia mięśnia sercowego, zostalbyś skierowany do diagnostyki w oddziale kardiologii, wiem bo kierowałam ostatnio dwa takie podejrzenia u młodych chłopów po grypie. Jakbyś miał nieprawidłowości w badaniach wymagających diagnostyki to nikt by ci nie odmówił dalszej diagnostyki, bo nikt nie będzie brał odpowiedzialności za odmowę, jak padniesz na nzk w domu (tak uwierz mi jak 33
@dr_Batman:

Ale nic co mi pokażesz w realu nie zmieni mojego zdania.

Zweryfikujemy twoje tezy z moimi.

Jakbyś miał podejrzenie zapalenia mięśnia sercowego, zostalbyś skierowany do diagnostyki w oddziale kardiologii,


Zostałem skierowany na KOR gdzie znaleziono lekko podwyższone d-dimery, nt-probnp i poszerzenie lewej komory serca.

Jakbyś miał nieprawidłowości w badaniach wymagających diagnostyki to nikt by ci nie odmówił dalszej diagnostyki, bo nikt nie będzie brał odpowiedzialności za odmowę,


Mam na to