Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #narzedzia #einhell
kupilem ostatnio narzedzia einhell akumulatorowe 18v z promocji w brico, wczesniej byly w obi niektore drozej inne taniej. nabylem gumówkę, pile szablasta i wkretarke w sumie mam takze 3 baterie i 3 ładowarki. Czy to jakis totalny marketowy szajs czy ceny urzadzen li-ion tak sadly ze oplacalo im sie tak sprzedaac? za wkretarke 18v plus ładowarka i bateria dałem równo 160zł, za pile szablasta chyba cos kolo 230zl i za gumówkę 220zł. Cieaki mnie wasza opinia czy to totalny szajs czy moze sie do czegos przyda?
  • 4
@tomjar: Do domowego majsterkowania starczy. Ceny siadły, bo konkurencja spora. Aczkolwiek Li-Ion Li-Ionowi nie równy i twoje baterie będą się pewnie ładowały w okolicach godziny lub lepiej, mimo pojemności ~2Ah. Markowe sprzęty schodzą do kilkudziesięciu minut przy pojemnościach 4-5Ah. Nie ma co porównywać parametrów, bo tak jak piszę, do domu wystarczy.
@Zbyszek_Kudriawcew: generalnie mam juz troche sprzetu i robie sobie remont mam np 2 auchanowskie wkretarki 14.4v i 18v a takze makite 10.8v. ta ostatnia ładuje sie dosyc szybko za to te auchanowskie 2-4 godziny. Gumowki mam bosha gws-750 a z akumulatorowa jeszcze nie mialem do czynienia ale przyda sie cos przyciac na ogrodku slupek do płotu itp. ciekawi mnie czy ktos jeszze ten sprzet kupil. Ciesze sie ze konkurenca byle markety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomjar: einhell to taka przeciętna marketowka. Do domu domu sam raz. Myślę że to była promocja żeby nałapać nowych klientów. Mając już taki zestaw startowy kolejne narzędzia będziesz kupowal pod ten sam system aku.