Wpis z mikrobloga

Hejo,
miał ktoś może podobną sytuację z OLX?
Wystawiłem paczkę na olx z wysyłką (karta graficzna, nowa, zaplombowana z FV) ktoś kliknął, zapłacił do OLX, ja wysłałem - klient odebrał i zgłosił problem z paczką.
OLX wstrzymało środki do momentu rozwiązania sprawy, dzwoniłem do kupującego - wszystko się zgadza ale on by dał głowę uciąć że to inny model karty (6600xt red revil, a nie fighter) Może mi to odesłać nawet na swój koszt ALE WOLI POCZEKAĆ CO ODPISZE OLX ...

Tak jak wspomniałem, OLX wstrzymało środki, kazało wysłać film jak pakuję paczkę i co w środku - oczywiście nie mam, bo do głowy by mi to nie przyszło, wysłałem dowód zakupu z sieciówki, zdjęcie karty że faktycznie ją posiadałem + fakturę oraz tracking ze śledzenia paczki.

Dodali, że jeśli zaakceptują wniosek kupującego, to środki wracają do niego a ja mam się sam martwić czy paczka zostanie mi odesłana xD

Był ktoś w podobnej sytuacji?
Trochę mi juz ciśnienie skacze, pierwszy raz problem z wysyłką przez olx.
#olx #olxtrade #prawo #zakupy #oszukujo #kartagraficzna #handel
  • 14
@grunge: z OLX notorycznie są różnego rodzaju problemy, zobacz choćby popularne znalezisko na głównej. Odezwij się do mnie jeśli nie uda się rozwiązać tego problemu na własną rękę, może będę w stanie zasugerować jakieś rozwiązanie.
@Karoleer: OLX oczywiście klepnęło wniosek kupującego, zwrócili mu środki, ten nadał paczkę - jutro powinna być. Mam nadzieję, że nie stanę się szczęśliwym posiadaczem kilograma ziemniaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Artok: Jeszcze nie mówię hop, dopóki nie otworzę paczki i nie zobaczę w niej karty to wszystko się może wydarzyć :D Mam nauczkę na przyszłość niestety, komuś chcesz dobrze zrobić to i tak piachem w oczy ()