Wpis z mikrobloga

@wintour: W sumie tyle kupowałem, nie na raz. A to zapominałem passów albo próbowałem różnych rzeczy, czasem testowałem po ilu grach disco Nunu dostane bana, pograłem z kolegą na EUNE/EUW, takie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@blaszkia: Na tych botowanych kontach rankingowych w sumie dostaje dobrych graczy (smurf Q). Wyłączyłem czat z racji, że teraz próbuje climbować, a to tylko przeszkadza i odwraca moją uwagę więc
@AnonimoweLwiatko: Raczej chodzi o zachowanie niż czat. W placementach ludzie po 0 2 na midzie albo jig po invadzie ragequitowali. Tak jakby liczyli na idealne placementy a jak nie wyjdzie to kupują nowe konto. I w #!$%@? premade boosterów robiących konta do sprzedaży.
Na ręcznie nabijanym placementy miałem jakieś standardowe z ludzmi którzy serio mają 30lv. A po placementach i tak smurfQ ale z ludzmi z którymi dało się pogadać. Z
@blaszkia: A to akurat fakt, widziałem z dwóch którzy wychodzili po 0/2, 0/5 w placementach. Mogą liczyć na idealne placementy, jak najbardziej (największe wzrosty MMR) gdyby nie fakt, że nie tylko w ich drużynie będą grać smurfy. To obusieczny miecz. Ja osobiście po prostu unikam hardstucków. Jak mam mieć więcej niż 1-2 hardstucka i climbuje to wolę zrobić dodge q. Nie nabijałem 30 poziomu od ~4 sezonu więc nei mam porównania.
@ezoT: Możliwe też, że ci po prostu dobrało przeciwników z wyższym MMR na pierwszym meczu bo akurat tylko tacy byli pod ręką w matchmakingu i ze względu na wygraną, dali ci więcej MMR w nagrodę. Ja np. po pierwszym winku już grałem z jakimiś goldami kiedy pokazywało mi właśnie silver/bronze jako mój potencjalny ranking więc i tak o kant #!$%@? te dywizje o ile nie hardstuckujesz xd