Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać koreański serial "Stranger". Już dawno nie widziałem serialu, który by mnie tak wciągnął. Serial opowiada historię prokuratora i policjantki, którzy próbują rozwiązać zagadkę morderstwa w mieście przeżartym przez korupcję. Ocena na IMDB 8,5/10. Jak ktoś lubi kryminały, to gorąco polecam. Fabuła jest świetna. Serial dostępny na netflixie. Są dwa sezony. Ciekawe, czy nakręcą trzeci.
#seriale
dziobnij2 - Właśnie skończyłem oglądać koreański serial "Stranger". Już dawno nie wid...

źródło: comment_1638809494RfK5s8glUesueIPsDsHZXE.jpg

Pobierz
  • 9
@dziobnij2 Dokładnie tak. Świetna realizacja od strony technicznej. Pierwszy sezon wyśmienity. Wszyscy podejrzani, motywy nieznane do samego końca.

Drugi sezon już dał oczywisty pancerz fabularny bohaterom, czyli coś, czego nie było w sezonie pierwszym.

@Aokx: Serial zaczyna się od morderstwa i tego, że prokurator i policjantka chcą rozwiązać tę sprawę, ale im bardziej drążą, tym większa korupcja i szambo. Fabuła jest świetna, bo serial jest długi. Pierwszy sezon ma 16 odcinków i każdy trwa ponad godzinę.