Wpis z mikrobloga

@MajorParowa: To nawet widać kto jest niezaczipowany, inaczej się zachowują myślać że nikt ich nie wykryje a maskownice traktują jak maskę gazową co jest śmieszne. Mało kto podaje sensowne argumenty dlaczego się nie zadziabał. Kraje post-komunistyczne i autorytarne mają ciągątki do antyszczepionkostwa. Rząd i Konfederacja dostosowuje się do poziomu tego najbardziej radykalnego elektoratu. Lepiej żeby umarli niż mieli głosować na inne partie. Najgorsze jest to że najwięksi antyszczepionkowcy (Duda, Braun, Bosak,
@MajorParowa: właśnie na trochę coś włączyłem dla beki - z jackowskim mówią o leasingu aut... ja 3.14159rdole
wg nich w leasing bierze się auta za 120 tysięcy... i użalają się nad "przedsiębiorcami" którym państwo coś "zabiera"

to te wszystkie super fury biznesmanów suvy i sportowe auta za pół miliona są za 120 tysięcy?
120 tysięcy to kosztuje lepiej wyposażona wersja auta kompaktowego

a apropos przedsiebiorców - polecę ten vlog innego youtubera
z jackowskim mówią o leasingu aut... ja 3.14159rdole

wg nich w leasing bierze się auta za 120 tysięcy... i użalają się nad "przedsiębiorcami" którym państwo coś "zabiera"


to te wszystkie super fury biznesmanów suvy i sportowe auta za pół miliona są za 120 tysięcy?

120 tysięcy to kosztuje lepiej wyposażona wersja auta kompaktowego


@vilas: niech sobie on czy Jackowski podjedzie pod byle Januszex i zobaczy czy tam stoją auta za 120k