Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Piekło zamarzło. KonfedeRazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #neuropa #polska #bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja #razem #4konserwy #mata #razem #lewica #marihuana

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Stary Matczak jedzie w radiu po PiS i Pegasusie dwie godziny później dostaje telefon że jego syn nie żyje a po następnych dwóch młody Matczak zostaje zatrzymany za posiadanie ogromnej ilości marihuany powtarzam wielki diler zatrzymany. MARIHUANA. NARKOTYKI. Osobiście tam nie trawie Maty bo to taki bananowy Oskarek ale jakiś tam głos młodego pokolenia ma bo nieraz zdarzy mu się coś mądrego po rapować. Ale dziś będzie w głównym wydaniu szambiarka pompowała samo gęste. Tu macie ewidentny przykład że demokracji i wolności w państwie PiSu nie ma i nie będzie. Typowe ruskie metody i niech mi ktoś nie wyjeżdża z tekstem że za Tuska była akcja w redakcji Wprost bo to też w demokratycznym państwie nie powinno mieć miejsca. Naprawdę nasz kraj zmierza do dyktatury rodem na Białorusi czy w Rosji a głównym słońcem narodu będzie jakiś Ziobro czy inny pisowskie partyjniaki który ukradnie teczki z willi na Żoliborzu bo śmierci prezesa. Gdzie ja żyję jak ten kraj upadł. Już pomijam pandemię i Polski Wał bo to osobny temat zarzynania przedsiębiorców i upaństwowienia gospodarki. #pis #mata #bekazpisu #chlewobsranygownem pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Kryptopisowcy po wczorajszych telefonach do córki Giertycha coś jęczeli o dowodach. No to kolejne dowody, łapcie.

  Jesteśmy poważnym państwem.

  Gdzie politycy zasiadający w sejmie są zastraszani. Gdzie jest ministerstwo? Gdzie są służby? Ano w dupie są służby bo najprawdopodniej cała akcja trwająca już 2 tydzień z telefonami do wszystkich opozycjonistów jest zorganizowana przez służby z Kaminskim na czele + możliwa współpraca służb rosyjskich.

  Kolejny raz gratuluje wyborcom PISu za zniszczenie narodu, kraju, państwa.

  Dziękuje wam ze sprzedaliście się za 500 zł miesięcznie i będziecie mogli już niedługo zacząć jeść trawę! Bo chleb w niektórych piekarniach osiąga już kwotę 10 pln.

  Jesteście super patriotami! Trochę śmierdzi od was komuną i metodami SB, ale co tam! Jest pięknie.

  #bekazpisu #wypierdalac #pegasus
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)