Wpis z mikrobloga

Posiadacie kartę Mastercard od Citibanku? No to łapcie promocję na 13400 pkt (wartość 200 zł) za zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile oraz 6800 pkt (wartość 100 zł) za zakupy kartą np. na Allegro ( ͜͡ʖ ͡€)

#zarabiajnabankach ¯\_(ツ)_/¯ Z uwagi na to, że nie chcemy tutaj dzień w dzień zaśmiecać tagów to warto obserwować nas na FB. Tam w pierwszej kolejności informujemy o tego typu promocjach => https://www.facebook.com/ZarabiajnaBankach/

No ale ta promocja jest świetna więc warto się podzielić nią i tu mimo, że zaraz pewnie zleci się stado przeciwników :P i powie nie, nie nie i jeszcze raz nie bo banki to zło i oszukujo ;)

#banki #bank #promocja #promocje #okazja #okazje #allegro #mastercard #bezcennechwile #rozdajo #cebuladeals #zadarmo
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający niezarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną do konta lub kartę kredytową z logo MasterCard, który w okresie obowiązywania promocji zostanie poinformowany o niej przez bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online).

Czyli dla każdego... Wybranego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JcL: Cholera wie, my mamy kartę zarejestrowaną a e-mail przyszedł :P Chyba tego nie ogarniają ;) Tak czy siak zakładamy, że mało osób ma kartę czystą nie dodaną do programu i wtedy wchodzi opcja nr dwa wzięcia 6800 pkt z dodatkowej promocji.
@ZarabiajnaBankach pousuwalem komentarze bo się jebnalem xd faktycznie kiedyś zapłaciłem ale nie zapamiętałem bo to było przez Google Pay a nie bezpośrednio kartą. Mam jakieś tam punkty z pierwszego tygodnia grudnia więc mam nadzieję że te też się pojawią
@ZarabiajnaBankach: własnie widzę że mam naliczone punkty za te zakupy na allegro za 8.12, striggerowałem się o dzień za wcześnie xd Teraz czekam na naliczenie punktów promocyjnych, mam nadzieję że wpadną. Też biorę wachę w circle K bo to chyba jest najlepszy przelicznik jeśli ktoś autem jeździ.
@Emble: Dokładnie. Circle K bo i długi termin i zawsze się zużyje albo komuś opchnie. Później euro agd (ale to zakupy tylko w promo), dalej empik (też tylko na promo). Ewentualnie Carrefour ale tu już 50 zł za 4000 pkt. Niemniej jednak przy zakupach online (jak ktoś ma sklep w mieście) i z kodami rabatowymi rzędu 20-25% też nieźle wychodzi (bo działa również na produkty w promocji). ;)