Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jeden plus -> 25 gr na #wosp od sklepu meblowego bonni.pl

  Zbiórka plusów trwa do 31.01.2022 do godziny 21:37
  Potwierdzenie wpłaty zostanie udostępnione do 11.02.2022

  pokaż spoiler Opcjonalnie - każdy komentarz z linkiem do sklepu/kategorii/produktu ze sklepu bonni.pl to dodatkowe 50 gr


  P.S. Dziękujemy użytkownikowi @Robuz za inspiracje i zapraszamy innych do zbiórki!
  pokaż całość

  odpowiedzi (251)

 • avatar

  Akku Yadav był gangsterem w Indiach. Zajmował się handlem ludźmi i przez lata zgwałcił niezliczoną ilość kobiet. Policja go chroniła, albo ze strachu, albo z powodu łapówek, albo własnego udziału w jego zbrodniach.

  Pewnego dnia przekroczył pewną granicę i policja zatrzymała Akku dla jego własnej ochrony. Miał mieć lipne przesłuchanie, a następnie lipny proces, który miał odbyć się kilka km dalej. Podczas zatrzymania radośnie się uśmiechał. Wiedział, że nic mu nie grozi.

  W dniu procesu. Jego oskarżycielka, którą zgwałcił, siedziała w pierwszym rzędzie. Śmiał się z niej otwarcie i nazywał ją prostytutką. W pewnej chwili zdjęła swój but i zaczęła go nim uderzać po głowie. Wkrótce około 400 innych kobiet z miasta wzięło w tym udział, bijąc i dźgając Akku na śmierć. Co ciekawe, wszystkie te 400 kobiet przypadkiem przyniosły na przesłuchanie noże kuchenne. Wyobraźcie to sobie.

  Pięć kobiet zostało natychmiast aresztowanych, ale zwolniono je po demonstracjach w mieście. Każda kobieta mieszkająca w okolicy przyznała się do linczu. Policja uwolniła wszystkie kobiety z braku dowodów, a sąd uchylił zeznania policjantów po tym jak we krwi Akku wykryto alkohol co świadczyło o tym, że gangster nie był trzymany w więzieniu tak jak inni

  #ciekawostki #aryoconcent
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Bogusław Linda wyjaśnia czym facet musi imponować kobiecie, reakcja na końcu bezcenna

  ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #kanalsportowy
  #logikarozowychpaskow
  #logikaniebieskichpaskow
  #heheszki

  odpowiedzi (96)