Wpis z mikrobloga

A więc tak jak pisałem spodobał mi się pomysł @BjornIronside czyli #kryptomomentum dlatego też zacząłem pewną mniejsza pulą w ten sposób obracać. Oczywiście podobnie jak u kolegi eksperyment się nie udał i z przeznaczonej puli zostało mi ok 30% wkładu. Jednak nie wiem, czy do końca okazał się on porażką, ponieważ wyciągając pewne wnioski postanowiłem go trochę zmodyfikować i ponownie przeprowadzić. Modyfikacje są dosyć duże i nie ma tzw. automatyzmu. Główny pomysł zostaje, analizuję jednak #kryptowaluty o najwyższym wzroście w ostatnich 24h i jestem bardziej wybredny. A więc odpadają pozycje o niskim obrocie w 24h (łatwo tam przeprowadzić tzw. pump&dump i wpaść tylko w "dump"), odpadają "stare dziady", czyli coiny istniejące kilka lat których ath było 30x wyżej i wstały na chwilę i zapewne wiele osób wykorzysta okazję, żeby tego się pozbyć, nie jestem też zwolennikiem fantokenów piłkarskich (przeciwnie do akcji klubów sportowych) i ogólnie dodatkowe punkty ma u mnie coin, który jest nowy lub w miarę nowy na giełdzie i ma stabilny (nie nagły) wzrost (taka np. Solana sprzed 11 miesięcy). W ten sposób pierwszą wczorajszą inwestycją stał się Anyswap, który wzrósł o 20%. Nie będę też zmieniał coina na siłę co 24h, możliwe, że z subiektywnych względów przetrzymam go np. 3 dni, ale to jest raczej max. Eksperyment będę kontynuował miesiąc, dam znać po 30 dniach co z tego wynikło. Codziennego raportu nie będzie. Jeżeli za miesiąc w tagu #kryptomomentum się nie odezwę, znaczy że też nie wypaliło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ericflat: szkoda że nie będzie raportów, poczytałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jeśli nie chcę Ci sie pisać codziennie posta to może jakieś statystyki zapisuj co i kiedy kupiłeś, kiedy sprzedałeś i ile więcej wyciągnąłeś i opublikuj to na koniec. W każdym razie, powodzenia!
Po 10 dniach zostało 55,69% wkładu. Każdy wystrzał okazywał się wtedy zapewne sztuczną pompą podczas bessy. Nie kontynuowałem eksperymentu, bo gdzieś wyjechałem wtedy na kilka dni a potem już tak zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)