Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jadę właśnie u bahnem w Berlinie.
Od momentu jak wsiadłem słyszę, że jakaś kobieta kłóci się z gościem po rusku.
Do tego mordę zaczyna na nich drzeć kulawym niemieckim obsrany żul, który siedzi na końcu waagonu, żeby problemy wyjaśniali gdzieś indziej. Oni sobie nic z tego nie robią a żul za każdym razem jak otwierają japy krzyczy "zamknąć mordy" po niemiecku.
Na kolejnej stacji wsiada jakaś bezzebna baba i zaczyna rozmawiać sama ze sobą. Ewidentnie spizgana.
To już koncert na cztery głosy.
Kolejna stacja wsiada baba i próbuje wciskać gazety. Nieostrożnie podchodzi do zula i prawie dostaje strzala. Wysiada od razu.
Ruskie wysiadają też po ostatnim wydarciu mordy.
Ćpunka jedzie dalej i #!$%@? do siebie aż żul jej nie #!$%@? ale nie przestała #!$%@? tylko sciszyla głos xD
Na kolejnej stacji wsiada chłop i podchodzi do każdego ze bezdomny i by chciał pieniążka.
Stację dalej wysiadają oboje z ćpunką, która żegna się ze wszystkimi.
Żul idzie spać

#!$%@? to jeszcze metro czy już psychiatryk (ʘʘ)

#berlin #metro #niemcy

Właśnie wsiadł nabuzowany turas i drze #!$%@? przez telefon na babę xD
Pobierz ZlyPanRoman - Ja #!$%@? jadę właśnie u bahnem w Berlinie.
Od momentu jak wsiadłem sły...
źródło: comment_1639088905ZyLujoWabCSLNtru0xlVKX.jpg
  • 21
@ZlyPanRoman: niech zgadnę, U8? ( ͡º ͜ʖ͡º)

żul za każdym razem jak otwierają japy krzyczy "zamknąć mordy"

to jakiś żul z rigczem się trafił że innych uciszał, ja ostatnio trafiłem na żula wysokiego poziomu uzbrojonego w przenośne #!$%@? radio odpalone na 120 decybeli, do tego oczywiście sam do siebie coś głośno gaworzył, a nie było jeszcze nawet wieczora
@ZlyPanRoman: Prawie podobnie miałem przy pierwszej przejażdżce berlińskim metrem tylko zamiast turasa to młody patusik niemiecki chciał sprzedać nam whisky XD