Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: No a ty niby co nam póki co pokazałeś? To, co napisałeś to są żadne rewelacje, każdy się domyślał, czemu reklamy super biznesu zniknęły tak szybko jak się pojawiły. Misza jest kretynem i się odpalił, ale jak widać też twoim kolegą. Mi to tam lotto, ale mam prawo mieć swoje zdanie i o nim mówić. Skoro odcinasz się od tematu yt, to ja tym bardziej, zwisa mi to, czy ty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r333m4k444: nie odblokowałem cię

A sprawę NAGŁAŚNIAM również, żeby ODCIĄĆ SIĘ OD MISZY. Nie widziałem go na oczy, po akcji z cenzurą i kasowaniem nagrań uważam go za cieniasa i nigdy się nie kumplowaliśmy

Jeśli Misza da głos w sprawie i będzie twierdził, że byłem jego kolegą, czy coś w tym stylu, to wtedy wrzucę nawet całą historię konwersacji z nim XD i ocenisz sam

A teraz siedź dalej na czarno,
@Spearo: no ale właściwie co ty masz z tego wyciągania nagrań i info od kreta? atencję na wykopie? nie że ci nie wierzę bo wierzę tylko nie bardzo wiem co ty na tym zyskasz bo wykopki jak wafa to się cieszą z plusów za posty z przeróbkami Łysego ale tobie po co to, nie wyglądasz na debila a jeszcze ewentualne znajomości z Miszą czy elitą z Kambodży poszły się #!$%@?ć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@theLPD: nigdy nie traktowałem ludzi z Kambogangu poważnie, a wspólny filmik na dłuższą metę mógł by tylko szkodzić. W prywatnym życiu nie zadaję się z pijakami

Pamiętam np. zbiórkę na telefon z Rudym i przeczucie nie zawiodło. Znów zachciało się cwaniactwa

gdzieś wspomniałem, że mam dograne promocje na dużych i fajnych kanałach

Każdy z nich o zasięgu większym od wszystkich asów z Kambo razem wziętych, jeden chyba nr 1 pod kątem
@theLPD: sorry ale chyba ciebie pogięło jeśli myślisz że wrzucam memy czy szoty dla plusików, mylisz mnie chyba z jednym kiepem. na starość z nudów ogarniam sobie jak zrobić jakąś szybką grafikę czy zmontować jakiś szocik. to że kambopatusy to kopalnia bekowego kękętu i nie tylko ja tak myślę to już nie moja wina ¯\_(ツ)_/¯