Wpis z mikrobloga

Wiecie co zauważyłem pisząc z różnymi kobietami przez neta? Jest to trochę przykre dla faceta który robi sobie jakieś nadzieję z kobietą poznaną przez internet, ale zauważyłem że w oczach kobiety zawsze będziesz tym gorszym facetem niż tym poznanym w realu, ona Ci tego nie powie wprost jeżeli między wami pojawiła się jakaś fajna relacja ale facet poznany na żywo zawsze wygra! Nawet jeżeli jesteś chadem 10/10 to chad 7/10 wygra tę walkę jeżeli poznała go na żywo, nawet jeżeli wasza relacja przez neta trwa kilka miesięcy ale przez pewne sprawy życiowe nie możecie się spotkać to ona w życiu realnym mija wielu mężczyzn, czy to w pracy czy powiedzmy jak pójdzie na jakąś imprezę to tam też poznaje nowych znajomych, czy ma bliższą relację z tym kolegą ze studiów bo codziennie się słyszą, widzą... Jest to taki trochę przykry obraz czasów poznawania się w necie wtedy kiedy to może Twoja jedyna droga do poznania jakieś dziewczyny... I żeby nie było to tyczy się obu płci... Są pary które poznały się w necie i są szczęśliwe ale zauważyłem że to są pary zazwyczaj ludzi którzy w życiu realnym nie mogli nikogo znaleźć ale gdy piszesz z jakaś 25 latką która jest ładna lub przykuwa wzrok to własnie tu może się pojawić ten problem który opisałem! Dodaje ten avek bo idealnie opisuje sytuację! #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #internet #przegryw #wygryw
Pobierz wakxam - Wiecie co zauważyłem pisząc z różnymi kobietami przez neta? Jest to trochę p...
źródło: comment_1639233600xq5f9gmHcrE6dU7qJH9637.jpg
  • 4
@wakxam: dlatego tyle się mówi o jak najszybszym przenoszeniu znajomości do reala. Na pierwszym czy drugim spotkaniu możesz dziewczynę złapać za rękę, za kolanko, pocałować. Żaden, nawet najlepszy kontakt internetowy Ci tego nie da.
Gdyby tinder tak dominował w zawieraniu relacji, to na ulicach nie byłoby widać tylu par, gdzie jedna z osób jest wyraźnie brzydsza, grubsza, nie z tej ligi co druga, etc.