Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłam z kina. Dla mnie "Gucci" świetny - miał swoje mankamenty (czasami dziwne dialogi i gubienie akcentu przez aktorów), ale nie znałam w ogóle historii tej rodziny, więc zakończenie było dla mnie szokiem. 2,5 h minęło jak 40 minut. Lady Gaga super () #film #kino #gucci
  • 6
@Praemislia: Wczoraj bylem z rozowa na tym, dla mnie sredni, pewnie przez to, ze totalnie nie znalem niczego zwiazanego z ta marka, ot rzeczy dla bogoli. Historia ktora napisalo zycie, dzieci ludzi ktorzy potrafili wypromowac marke i zarobic, juz tego daru nie mialy i #!$%@? na wlasne zyczenie. Miejscami troche nudnawy, nie wszystko rozumiem np. niezrozumialym momentem dla mnie jest


Ogladalo sie dobrze, Gaga ladnie zagrala, Leto jak zawsze fenomenalna kreacja.
@ZastepcaPomocnika: dla mnie postać Leto byla przesadzona, początkowo bawiło, potem meczyło. Jestem ciekawa, jaki był jego pierwowzór. Ogólnie przeglądam sobie teraz na YT wywiady z Patrizią Gucci i ta kobieta jest serio nienormalna xD Gaga jej dała jakiś ludzki wymiar, ale chyba niepotrzebnie
@Praemislia: Byłem wielokrotnie we Włoszech i postać Leto wcale nie była przesadzona. Chłop zagrał takiego typowego Włocha tak świetnie, że bez zerknięcia w role myślałem że to jest jedyny prawdziwy Włoch na planie. Majstersztyk.