Wpis z mikrobloga

@bitcoholic
@Instynkt zrobiłem ponad 100 transakcji. Miałem jeden problem, ziomek chciał przelać z konta firmowego (ta na banku #!$%@? jego) I mu powiedzialem, żeby #!$%@? bo ma się zgadzać nazwa. To mi w ramach zemsty kliknął, że wysłał przelew. Od razu poszło odwołanie z mojej strony. Ziomek mnie wręcz błagał, żebym to wycofał. Ale przez #!$%@? miałem zablokowane 1k usdt na tydzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Instynkt: To masz nauczkę, zawszę się bierze od tych co mają dużo transakcji. Niektórzy chyba mają jeszcze jakiś status od binance, że są zaufani. Generalnie może też próbuj następnym razem mniejsze kwoty przelewać.
@Instynkt: To ja cię pociesze, w czwartek jakiś Pan poprosił mnie o zwrot przelewu z lipca tego roku, wysłałem bankowi (ING) screena zamówienia z P2P i napisałem, że przelew był za transakcję i już następnego dnia mi odblokowali konto ;)
@Instynkt ale wiesz ze ty nie masz nakazu zwrotu srodkow, srodki mozesz zwrocic dobrowolnie, po za tym masz dowod od transakcji na chat binance napisz ze miala miejsce taka sytuacja, gosciowi blokuja mozliwosc kupna na binance a ty mailowo dostajesz potwierdzenie ze transakcja przeszla pomyslnie