Wpis z mikrobloga

#wykopaka #empik ##!$%@? #zalesie
Serdecznie współczuję wszystkim tym, którzy prezent w ramach wykopaki zamówili online w Empiku... Oczekiwanie tygodnia na wysłanie paczki z produktami, która na stronie widnieją jako "wysyłka w ciągu 24 godzin" to dramat. Co ja tam mówię tydzień... zajmuje im nie wiadomo ile, bo dzisiaj dalej nie są w stanie mi powiedzieć kiedy zostanie wysłana, bo uwaga: "Nie mamy wglądu w pracę magazynu" <3
Chciałbym wam serdecznie podziękować za cudowny czas świąt <3

Bo ciężko zrozumieć, że komuś może się śpieszyć. Trzeba zweryfikować paczkę na wykopaka, a do dzisiaj moja firma zbierała paczki do domu dziecka. Zakupy za 700zł, bo wiele osób się składało. Zakupy których nie da się anulować, bo PROCES PAKOWANIA ROZPOCZĄŁ SIĘ. Mogę co najwyżej czekać na kuriera, odmówić odbioru i po jakimś czasie zwrócą mi pieniądze.

Pozdrawiam was bardzo serdecznie <3
  • 8
@Yahou: empik wciąż się jakimiś pierdołami tłumaczy, ja kupowałam prezenty gwiazdkowe w listopadzie to czekałam 2 tygodnie, trzy razy dostałam maila z "decyzją" czy chcę anulować zamówienie, czy przesunąć. Wtedy pisali, że mają urodziny i jest dużo zamówień, bo promocje ¯\_(ツ)_/¯
@Yahou dałam się tak zrobić empikowi w zeszłym roku. Już nigdy tam nie zamówiłam i nie zamówię ( )

Czekałam dwa tygodnie (w międzyczasie kupiłam w innym miejacu), a jak zadzwoniłam w końcu to stwierdzili, że muszą to sprawdzić i dostałam maila po godzinie, że nie mają czegoś takiego i anulowali zamówienie:)
@MojaPieknaRoslineczko: No u mnie chyba aż takiej patologii nie będzie, bo i czat facebookowy i infolinia mówią, że paczka spakowana.
Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście też mam drugi raz taką akcję... Trzeciej nie będzie ¯_(ツ)_/¯
@Yahou: znam ten ból xD Przed chwilą odebrałem zamówienie złożone tydzień temu z odbiorem w salonie bo było na stanie, a jednak zeszło im trochę (°°
@Greviz: bo to i tak idzie z magazynu, nie dają ci tego towaru, który mają w sklepie. Raz zarezerwowałam coś przez internet, było napisane, że kosztuje 20 złotych, przychodzę odebrać, a babeczka mi mówi, że 40. I że na stronie są ceny magazynowe i jak mi nie zależy na czasie to mam zamówić właśnie przez internet i poczekać trochę na dostawę do nich