Wpis z mikrobloga

Tak, i o Konfederacji, która zawsze ramię w ramię z tym PiS-em głosuje.


@inan: I na #!$%@? kłamiesz i manipulujesz? Miej raz jaja przyznać, że to "totalna opozycja" popiera Pis, ale i tak według ciebie zapewne dane są prawackie, dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najczęściej za przyjęciem ustaw (były głównie autorstwa posłów PiS i rządu) opowiadał się klub Lewicy – zrobił tak 155 razy. Czyli w przypadku
Pobierz Mistborn - > Tak, i o Konfederacji, która zawsze ramię w ramię z tym PiS-em głosuje.
...
źródło: comment_16395971374qTPWUMCLnhT0kaok5KT2q.jpg
@Mistborn OK, mam jaja przyznać, że spodziewałem się innego wyniku, bo jeśli chodzi o ustawy antyaborcyjne, TK, lex TVN czy wszelkie inne zamordystyczne zapędy to PiS może na Konfederację liczyć zawsze. Kolejna sprawa jest to, że w ubiegłym i obecnym roku było mnóstwo głosowań z inicjatywy PiS odnośnie COVID, gdzie Konfederacja z automatu głosuje przdciw.

Swoją drogą, uważasz że Konfederacja to prawica skoro dane mają być "prawackie"?
@Mistborn: ale wiesz, ze większość ustaw które przechodzi to ustawy administracyjne? Nie zmieniają nic konkretnego w prawie, po prostu pare rzeczy porzadkouja. Nie ma sensu głosować przeciw, wiec „totalna opozycja” to robi. Tymczasem ta tzw merytoryczna opozycja czyt szury głosują z PiS, ew czasem się wstrzymają, we wszystkich kontrowersyjnych głosowaniach które potem zmieniają życie Polaków na gorsze. Zanim się zapostuje manipulacyjna grafikę, warto to spraedzic.
@merciless85: Wiem co to jest, ale jest też coś takiego jak honor i konsekwencja :D

A TVN to prawie taki sam ściek jak TVP Kurskiego.


I dlatego malutki umysl konfederaty dopuszcza zeby jakas partia mu zamykala telewizje. Oczywiscie dla jego dobra. Samemu majac portale i gazety typu NCzas, ktory nawet trudno nazwac sciekiem.