Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy te laski na tinderze to mają jakiekolwiek zainteresowania, którymi się rzeczywiście interesują? Poszedłem wczoraj na randkę z laską, która się interesowała (wg opisu na tinderze): wspinaczką, kulturą chińską, motocyklami i hehe netflix i podróże hihi. Jak się spotkaliśmy to był szybki przytulas i żeby nie zamulać od razu poruszyłem temat wspinaczki, bo sam uprawiam ten sport. Lala nie wiedziała kompletnie nic o przyrządach asekuracyjnych, nigdy nie była na żadnym wyjeździe wspinaczkowym nawet w Europie, a jej wspinaczkowa aktywność ograniczała się do ścianki raz na miesiąc - na wędkę oczywiście. Widzę, że nie pogadamy, więc zmieniam temat na kulturę chińską. Szybkie pytanie o ulubionych pisarzy chińskich, kuchnie chińską itp. i szybkie rozczarowanie, bo laska tylko obraca oczami. Zacząłem więc opowiadać o różnych sprawach dotyczących Chin i okazało się, że dziewczyna nawet nie wiedziała, że w Państwie Środka jest jakaś mniejszość ujgurska. "Interesuję się kulturą chińską = oglądam Meteor Garden na netfliksie hehe" Dobra - ostatnia szansa: motocykle, którymi sam jeździłem za studenciaka. Laska jak się okazało nie ma prawka i nie mówię tu o kategorii A, ale ona nawet B nie miała w wieku 25 lat. Trochę pogadałem (nie pogadaliśmy tylko pogadałem) o starych rozwiązaniach mechanicznych w motocyklach no i się spytałem jakie motocykle ona lubi. Odpowiedź: "Yyyyyy Yamahy." "Ok. Ale jakie Yamahy i dlaczego?" "No ogólnie Yamahy, bo są ładne i szybkie." Kurtyna opadła, brawa nie milkną... Po spotkaniu czułem się jak wykładowca na studiach. Przez półtorej godziny prowadziłem de facto monolog o przyrządach asekuracyjnych, polityce wewnętrznej ChRL i gaźnikach a z drugiej strony nie było żadnej reakcji. Dzisiaj mi odpowiedziała przez telefon, że nie chce się ze mną więcej spotykać, bo jestem nudny (xD) i wczorajsze spotkanie ją bardzo zmęczyło. Ja nudny? To ty nie powiedziałaś praktycznie ani słowa przez 1,5 godziny. p0lko. Znajdź sobie Oskarka, który przez całą randkę będzie gadał o żelach do włosów i nowych ciuchach albo Sebka, którego całym życiem jest jego BMW, Legia Warszawa, siłownia i obijanie mord słabszym. Oni nie są nudni.
#tinder #przegryw #zwiazki #chiny #motocykle #prawojazdy #wspinaczka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bb281eddfc93000ae05c6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie mają zainteresowań bo i sytuacja rynkowa jest taka że ich za bardzo mieć nie muszą - zarówno hordom zdesperowanych spermiarzy z zerowymi wymaganiami liczących na cień uwagi jak i chadom na jedną noc takie rzeczy jak brak zaintersowań w ogóle nie przeszkadzają. Jak się poweryfikuje te zainteresowania z opisów rozmową i zejdzie w dyskusji z ogólników znanych nawet co bardziej bystrym ośmiolatkom to wychodzą takie kwiatki jak opisał anonim.
@Szczuroskoczek_: to nie jest cisnienie spoleczenstwa. sa ludzie ktorzy nie maja zainteresowan, walcuja netflixa i klikaja w tindera popijajac carlo rossi. i super, tacy ludzie zazwyczaj szukaja podobnych ludzi.

problemem sa ludzie bez pasji, ktorzy sie tego wstydza i wypisuja takie #!$%@? nie kumajac ze otwierajac pysk w temacie natychmiast to z czlowieka wychodzi. ja co prawda nie z tindera, ale z CV u siebie w pracy :D w niemalze kazdym
Znajdź sobie Oskarka, który przez całą randkę będzie gadał o żelach do włosów i nowych ciuchach albo Sebka, którego całym życiem jest jego BMW, Legia Warszawa, siłownia i obijanie mord słabszym. Oni nie są nudni.


@AnonimoweMirkoWyznania: Oni też są nudni. Mogłeś ją zaprosić na wspólne oglądanie netfliksa przy winie. Byś się dowiedział czym się insertuje. :)
Ona może taka być i bez problemu znajdzie faceta, Ty taki nie możesz być.. ona
Znajdź sobie Oskarka, który przez całą randkę będzie gadał o żelach do włosów i nowych ciuchach albo Sebka, którego całym życiem jest jego BMW, Legia Warszawa, siłownia i obijanie mord słabszym. Oni nie są nudni


@AnonimoweMirkoWyznania: może problem w tym że uważasz się za niewiadomo kogo, a taki Oskarek co chodzi na siłownię będzie po prostu ciekawszy od ciebie. Kogo obchodzą jakieś Chiny, wspinaczka czy motocykle? fintess, dieta, trening to bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak chcesz sensownej rozmowy to umów się z jakimś ziomkiem na Grinderze i elo


@Gacrux: ostatnio jakiś wykopek pisał że przychylniejszym okiem spojrzał na homoseksualizm #pdk i na grinderze tylko onsy mu proponują więc to chyba też nie tędy droga xd